Je to veľmi smutná udalosť a isto si zaslúži odsúdenie a popvrhnutie.Otázka však znie prečo a čo je príčinou robí to aj polícia dobré a nezadáva dôvod na agresiu kontrolovaných a občanov na ich akcie?Iste si mnohi pamatate ,ako naši úmelci vo svojich vystupaniach zosmiešňovali bývalych príslušníkov VB v bundokošeliach okrúhlych postáv a nevýrazných v prostredí.Obdivovali vyšportované postavy s koltami "proklete nízko"amerických polišov.Za socíku tí nevyrazní poliši nepotrebovali pri zatýkaní baranidla na vylomenie dverí vrtuľníkové výsadky ba ani výbušniny na otvorenie brány expredsedu vlády a opozičnej parlamentnej strany,ako sa to stalo v tren.tepliciach.Príslušník VB prišiel na škodovke zazvonil u kriminálníka vyzval ho aby išiel s ním a bolo po divadle.Dnes pri akčných zatýkaniach podľa Lipšic- Hollyvoodských scenárov sa demonštruje agresia moci neadekvatná tvrdosť pri zásahoch v priamom prenose a výsledky ? Čoraz vačšia brutalita na jednej i druhej strane.Násilie plodí iba ďalšie

