Keď som si prečítal to o tej ruskej puške,okamžite som urobil proti opatrenia a uzamkol som svoju vzdúchovku Sláviu do trezora.Veď čo, keby sa najedno objavila v Kyjeve?!
Keď som si prečítal to o tej ruskej puške,okamžite som urobil proti opatrenia a uzamkol som svoju vzdúchovku Sláviu do trezora.Veď čo, keby sa najedno objavila v Kyjeve?!
Ďalšia blbosť asi 200 proruských demonštrantov s Ruskými vlajkami a vyzbrojenýchpalkami a tyčami naháňa po meste demoštrantov za jednotnú Ukrajinu akciu zorganizovali fanuškovia miestneho futbaloveho oddielu ,ktorej sa zučastnilo asi 7 tisíc ľudí.200NAHÁŇA A BIJE 7 TISǏC!!!!!!!!!
prečo potom nepodáš trestné oznamenie?Myslíš,že keby to bolo tak ako to opisuješ,že Lipšíc by už nepodal trestné oznamenie?
Keď čítam tie vaše prekaráčky tak mi pripadáte ,ako deti na piesku kto má lepšie ,kto má viac,kto je silnejší ,kto sa koho bojí.Uniká vám podstata veci,že tie dva národy sa potrebujú a spýtajte sa na názor obyčajných ľudí tak 70% sa s tymto stotožní.To že je dnes ich spolužitie v kritickej polohe mjú na svedomí krvavé doláče mocibažné svetovladné ambície vojnových štváčov spoza veľkej mláky.Vytešujete sa že Ukrajinci nebudú dodávať zbrojárske výrobky Rusku dobre OK,ale čo s ľuďmi s technologiou skončia na dlažbe ako robotníci z PB a Dubnice po konverzii zbrojnej výroby.Myslite,že takato situácia vyhovuje potapajucej sa ekonomike Ukrajiny?Komu to vyhovuje? Nuž na svoje si prídu zas len tí čo danný problém vyprovokovali a financovali ,rozvracači tvorcovia revolúcii a rozvratov, leba takéto situácie sú živnou pôdou ich profitov.
Keď si Putin prečita tvoj príspevok,okamžite beží si kúpiť pampersky.
Odkiaľ cerpeš tie múdrosti azda nie z prezidentskej knižnice Arnolda Schwarzeneggra
čo tu uvádzaš vyfabulované kauzy sme tiarského bulváru
To je OK máme predsa v súdnictve frakciu za Otvorené súdnictvo
Príliš čierne videnie perspektívy demografického vývoja.Každý poukazuje iba na negatíva.Pozrime sa na to z tej "lepšej stránky zniží sa nam nezamestnanosť ľudí do 30 rokov",ušetríme na školách školách platov pre učiteľov,nebude sa odchádzať do dôchodku pracovatˇsa bude do zgebnutia,
To je už fakt načase začať ohýbať,lebo za chvíľu tu máme Romo majdan a cigoši začnú plniť svoj sen gadžovský armagedon
Čo to táraš však to bol náš dôstojník....
Keď sme u tých špiononov jedná pikoška,nezdá sa vám podozrivé ,ako rýchlo útichla aféra so špionom na GŠ SR? Dnes som počul od jedného chlapíka,že dotýčny donášal ,ale nie Rusom ,ale amíkom vraj bol agentom CIA.Preto teraz naraz veľké ticho a vec sa zahráva do stratená....
Nereaguj na neho má to s tým jedným kolieskom naozaj ťažké.Odo mňa chcel asi 10x bezoplatnú informáciu čo je úžerník a čo úžera.Teraz sa zas chudáčik zakoktal na infantilnej otázke....
Ekonomické sankcie, vyhrážky a agresívna podpora Ukrajínskej junty silne pripomína anglosaske angažovanie sa proti Sovietskému zvazu po VOSR spred skoro sto rokmi.Hovorí sa síce,že opakovanie je matka múdrosti,ale tiež,že dvakrát do tej istej rieky nevsúpiš ,či opakovaný vtip, už nie je vtip.Rusi a RF je totiž v ďaleko inej situácii v akej bolo v tom období pred storočím.Vtedy boli proti svojej vlasti nasadená domáca reakcionárska armáda,aby bojovala za anglosaské záujmy.Teraz sa na boj proti Rusku a oslabenie jeho ekonomickej pozície zneužíva Ukrajina.
Behajú mi zimomriavky po chrbte pri čítaní niektorýçh príśpevkoch kde sa velebí rozširovanie a angažovanie rôzných militantných skupín a zoskúpení v tomto nešťastnom konflikte na jednej čí druhej strane.Doslova sa desím tejto situácii .ktorá prinesie utrpenie a bolesť pre obyčajných ľudí na oboch stranách.Radosť z destabilizácie a morbídny orgazmus bude preživať strýčko Sam a vojnový štváči z bieleho baráku ,lebo to čo chceli dosiahli rozoštvali a popudili proti sebe dva Slovanské národy a teraz budú poberáť ovocie svojej bezcitnej antiľudskej politiky podriadenej jedine záujmom ríše antikrista a zla.Týmto satanovým slúžobníkom totiž vyhovuje kam sa situácia na Ukrajine uberá režiruju ju do balkanizácie a Libanonizácie do permanentného vojnového konfliktu ,aby spútali Rusom ruky ,tak aby im neprekali pri ich bašovaní a demokráturovaní a rabovačkách vo svete.
Preto ,akekoľvek úsporné opatrenia a brzdy u krajín so zadlžením okolo 50% je hlúposť.Svet jednoznačne speje do obdobia keď sa začnú škrtať nuly.
Verím že božie mlyny raz dospejú do takého štádia mletia,že CIA bude vyhlasená za zločineckú organizáciu a zodpovední činitelia za vraždý hláv štátov Južnej ameriky,Ázie ,Afriky ,za bezprecedentnú vraždu predsedu OSN,budú pravoplatne odsúdení.Neviem čí sa potom bude pán Sloan ešte chváliť svojím členstvom v CIA!
Nikdy som nebol Rusofilom ,ale ním sa musí stať každý čo i len trocha objektívny človek keď si prečítu tu znôšku klamstiev a poloprávd ,ktoré nám šíri genetický vyplach ľudstva v podaní dnešných presstitutov.Nepozerál som žiadne Ruské TV,nečítal som Ruskú tlač dnes som ich každodenným konzumentom, lebo pri čítaní a sledovaní našího mainstreamu nadobúdam dojem,že ti naši tvorcovia publicistiky si myslia ,že sme odkázaný na krmenie senom.Pan Matišák amíci mali možnosť odísť z Europy počas 20 rokov trvajúcej Ruskej zahraničnej pasívíty tisíc krát,ale neodišli.Prečo,lebo Rusko a jeho surovinové bohatstvo bolo icieľom.Neustále provokovali draždili a ponižovali Rusov tí bili ticho začalo sa to Sýriou ,keď Putin 1x povedal DOSŤ.Čo amíci veľmi ťažko niesli bolo urazené ich ego ,preto vytvorili Majdan podporovali nezakonné sily,spojili sa s nacistami teroristami doviezli teror a násilie až do predsiene Ruska,napadnú ich menšiny s vedomím,že Rusi to nemôžu nechať tak á z násilia obviňujú Rusko
Odporúčame