KTO kradne ten aj klame.Ǔžerník sľúbil,že chce ľudí spájať súdiac podľa názorov diskutérov sa mo podaril dokonalý opak jeho vyjadranie vyhrocujú antagonizujú spoločnosť no a tie perly úžernickňeho ducha ,na to je škoda slov....
KTO kradne ten aj klame.Ǔžerník sľúbil,že chce ľudí spájať súdiac podľa názorov diskutérov sa mo podaril dokonalý opak jeho vyjadranie vyhrocujú antagonizujú spoločnosť no a tie perly úžernickňeho ducha ,na to je škoda slov....
To sa potom Kiska pasuje do úlohy desaťjedinnosti presne podľa počtu strán pripisujúcich si jeho víťazstvo za svoj úspech.Neradostná úloha úžerníka rozpoltená osobnost dokonala schiza.Eštec k tomu ten útek jeho ženy scenár hodný Hollyúdu!
Ǔžerník nespĺňa morálny profil ani na funkciu vrátnika prezidentského úradu,nieto hlavy štátu.
Ešte bude krmiť opicu a ničoho sa nebúde dotýkať ,aby dačo nepokašľal.Možno by nemal ani hovoriť bez papiera aby zbytočne netáral.
Dajte si pod lupu toho holohlavého na tom otečku.Čistokrvný Ukrajinec kaukazkého typu.Predpokladaný pôvod vyskytu čečenia alebo dagestan teroristické interhelpo nastupuje uvidíme či sa po jednaniach USA a Talibanu nezjavia aj bojovníci toho zoskúpenia a so zmyznútym Malajzijským lietadlom možno priletí Al Kaida
Trocha divná vyváženosť ,tanky,dela ,OT proti automatom doslova zvrátené prirovnanie!
Chceš pre nich zorganizovať večierok .Vidím že zrejme spadáš do ich kategórie keď sa chceš baviť .USA to nie iba Wall streat a Hollyúd.Nečítaj iba SME a dozvieš sa !
Prečo by sme sa mali stále priklaňať odpoveď hľadaj v starej múdrosti "Zlatá stredná cesta"Dovolíš jednú otázku.Prečo v bezpolárnom svete niekto stále uvažuje v kategórii vojny? Neboli to Rusi ,čo porušovali dohody a presúvali svoje vojska k hraniciam EU a USA špinavosti amíkov vo svete ti nevadia veď sam šef departmentu zahraničia Us vyhlásil ,že nie je možné používať praktiky 19 storočia v podmienkach 21. storočia ,alebo to nemyslel vážne?
Anka moja draha čo už ja ti na to môžem povedať kásna moja s jarou nám začínajú raśiť aj púčiky hlúposti váž prosím slova ,aby si nám nezakvitla jej kvetmi .
Aj na predmestiach,NY,LA,Chichaga,na hraniciach s Mexikom a centre Detroitu tým nechýbajú investície47% analfabetov v najvyspelejšej ekonomike sveta nepotrebuje investovať do vzdelania zametať je treba aj pred vlastným prahom!
Pán Brennan bol zisťovať,kam sa podelo 5 miliard doláčov a Ukrajina nie je schopná poskladať armádu na potlačenie rebélie na východe Ukrajiny. Pán Brennan títo páni ,ktorźch ste si vybrali na správu Ukrajinského protektorátu sú zvyknutí na iné peniaze a 5 miliárd je pre nich malina a pre CIA úspech ,ako v zátoke sviň.Máte smolu páni nejak vám to s tymi sviňami nevychádza ani v zátoke ani v Ukrajinskej vláde.Pravda pomaly ale isto vychádza na povrch ,ako v Sýrii,kde morálne zvíťazilo Rusko a vám nevyšla odveta na UKRAJINE.Pohroma vás čaká ešte v EU voľbách ,keď vám z hry vypadnú vašo mopslici a nohsledi a od vašho zničujuceho vplyvu a pochybnej morálky sa oslobodí EURÓPA.s pozdravom vivát zdravý rozum.Ruskie idut!
Prichádzajúca jar sa začína prejavovať prvými kvetmi hlúposti.
Keď som si prečítal názov zamestnavateľa Centrum politických technológii tak som pochopil,prečo sa dnes už skoro všetko vyrába v Číne.Američanom okrem spomínanej technológie na vytváranie napatia a rozvratov ostala len technológia na tlačenie zelených papierikov.Makarkin čoby Sérešov havkáčik celkom reálne opisal situáciu dnešnej rozvrátenej a nešťastnej Ukrajiny,ale šikovným manevrovaním sa snaží navliecť kabát zodpovednosti Putinovi.Na túto jeho tézu mu dal aj keď nie priamo ráznu a pravdivú odpoveď V.Klaus.Pán Kerry nám tu čosi pred časom potil o politike 19 storočia kým američania pokračujú v politike 18 storočia kedy J COOk za farabné sklička ḱorálky a pomocou diel a pušiek rozširoval územie Anglickej koruny.Anglsasky banditi si v súčasnosti podrobujú územia a krajiny pomocou bombových korálok, rozvratov nepokojov a násilia.Zrazu sú prekvapení lebo im niekto povedal dosť a NOPASARAN.V tomto držím pánu PUTINOVI prsty. s pozdravom RUSKO VOJNY KONČÍ Dopručujem Bičevsku a Ruskie idut
Buď táraš ,alebo to nie sú tajní.Akí tajní keď ich vidia aj rybyčky?
Pán Brenan bol v Kijeve ,z prilažitosti sviatkov Veľkej Noci a prisľúbil Ukrajincom pomoc šunku síce nemajú,ale pošľú im z nej fotografie a plagáty,potom im ešte prisľúbil dodávky plynu,ktorý budú dodávať v aerosolovom sprejovom balení.Záverom chcel vedieť,ako sa naložilo s 5miliardami USD,ale to vraj ani Boh nevie,nieto táto Ukrajinská vláda....
Gratulujem Janko v súčasnosti si jediným exotom na svete,ktorý verí,že Sadam mal ZHN určite veríš ,že mal aj biologické zbrane ,ktoré vyrábal v pojazdných výrobňach a určite si presvedčený aj v oxydáciu platiny a v havarijné stavy v BSK .Tak na takúto nezlomnú vieru musí byť Ludský jedinec postihnutý hluchonemotou,slepotou a stratou čuchu,alebo totálnou blbosťou.
Aj krasavac Tony Blair tvrdil a prisvedčal Bušovi ,že Sadam ma zbrane hromadného ničenia a pojazdnú výrobňu biologických zbraní čo je hlúposť rovnajúca sa snaď iba hrdzavej platine.Uverili tiež všetké média a modré mozgy.Teraz celý svet vie ,že Irak nemal zbrane hromadného ničenia,nemal pojazdné výrobne biologických zbraní následkom invázie zahynulo statisíce ľudí denne hynú pri atentátoch stovky ďalších Irak je praktický v permanentnej občianskej vojne.Iniciatóri toho svinstva chodia na basket žerú popcorn a nemjú najmenší pocit viny.Tak týmto ľuďom máme uveriť ďalšiu lož ,že Rusko stojí za nepokojmi na Ukrajine.Keď už proti ním nič nezmôže verejná mienka OSN tak sa modlím každý večer nech Pán otvorí pekelnú bránu v Yellowstone
Máš pravdu a ty už trpíš, ti zlodeji ti vykradli hlavu!
Demokrati upratujú stránka bola odstranená.Je to vážne oni sa už boja aj slova a názoru!
Odporúčame