Čo ste vy za demokrati ,keď niekto vyjadrí názor hneď sa oháňate prokošom? Diskutuj a vyvrať mu jeho argumenty,ale na to zjavne nemáš!
Čo ste vy za demokrati ,keď niekto vyjadrí názor hneď sa oháňate prokošom? Diskutuj a vyvrať mu jeho argumenty,ale na to zjavne nemáš!
Hanbí sa sam za seba,nik ťa nežiada ,aby si bral Kotlebovú hanbu na svoje plecia.Ošťasti čí nešťastí hovor po 4. rokoch v úrade predsedu BBSK.
No zato súperi sa priam skveli v jase pravdy úžery a lichvy a propo máš problém s chápanim čitanéhi textu ,kde som obhajoval svinstvo,alebo zlodejstvo?
Kerry myslíš toho pána čo trpí stratou pamatí,alebo je géniom v politike,ktorý dokázal premiestniť USA z 19 do 21 storočia?Neviem ako inak si mám vysvetliť jeho reči o praktikách Ruskej politiky spadajúcej do 19 storočia po skúsenostiach s politikou USA v Líbii,Sýrii,Iraku ,Afganistane,Ukrajine a ostatných 150 krajinách sveta? Vivat Kerry politický skokan tisícročia.....
Ukrajinskí predstavitelia,Spojené štaty,sú presvedčené,že za organizovaním nepokojov na východe Ukrajiny sú agenti Ruska očakávam dôkazy ,tak ako to bolo preukázane amíkom, pri organizovaní nepokojov v Kyjeve ináč sú to iba prázdne propagandistické reči.....
Ty považujeješ konštatovanie pravdy za nadávky?
No vidím že u účastníka prvého kola prezidentských volieb sa začinajú prejavovať veľkopánske spôsoby a začína rozdeľovať funkcie.Pán Procházka pilo by sa pilo, keby bolo začo aj kradlo by sa, keby bolo z čoho,
Preto sa stal prezidentom kandidát z bigotnej komošskej rodiny snažiací sa o vstup do tejto organizácie.Neuspel však boli totiž prehliadnuté jeho sklony k lichve a úžere....
Vidím,že okrem problémoch s nespavosťou sa u teba začínaju prejavovať aj priznaky priateľstva s MuDr Alzheimerom.Opakujem pošli 100 ečka a odpoviem...
Vzrušuješ sa nad volovinami a potom po nociach nespávaš.Je ti to za potrebu?
ty asi nerozumieš výrazu obhájil ,preto následuje ǔkor.Vidím že potenciál a kreativíta tvojej šedej hmoty je značne obmedzená.
Pozdravujem pán riaditeľ OLO čo nedarí sa tak ako Sulikovi? Kúpiť za 6 a predať za 30 melónikov doba bez moci je ťažká a potom prichádzajú aj tie sny o odpade a agónii však?
Čo k tomu dodať Pán Boh hriechy odpúšťa ,ale hlúposť sa odpústiť nedá!
vidím že máš v tej svojej makovičké natlčenú ideologiu tých čo bytostne neznášaš.
začnem odzadu američania Ford,banky
Briti Mníchov,banky
holanďania Anna Frankova
Fíni tak pri týchto ťa postretla úplná politická slepota vladla fašistická vláda
Švédi počas celej vojny podporovali Hitlerovú mašinériu dodávkami žel.rudy
Židia ,ako názvať ich postoj k informácii o zverstvách v Oswienčime,ktorú zamlčiavali pred svojími súkmeňovcami v Budapešti
Odporúčame