Šéf Nových školských odborov Ľ.Sebelédi už v pondelok zverejnil výzvu učiteľom, aby sa pridali k bojkotu maturít a Monitoru 9.
Chceli by sme, aby štrajk nebol taký tiahly, ale efektívny, a teda krátky, ale úspešný,“ hovorí.
Nuž,ak by učitelia chceli "ohroziť" ,bojkotovať maturity,tak budem medzi prvými,ktorý pojdu dokopat učitelov naspat do škol aby sa venovali učeniu a maturitám.Mám maturanta, a aby nejaký Sebelédi ohrozil maturity,tak to by som sa veru nezdržal.
Učitelia dostali to,čo im može teraz štát dať.Ak sa neuspokoja,tak stratia podporu rodičov a rodičia maturantov ich budú musiet naučit poriadku...
ak predseda nových školských odborov vyzýva učitelov na bojkot maturít a deviatackeho monitorindu,potom budem medzi prvými,čo bude vyzývať ministra školstva a predsedu vlády,aby učitelia,ktorí budú bojkotovat maturity a monitoring,boli prepustení zo zamestnania !
Pretože brať si žiakov,maturantov za rukojemníkov,je najvačšie svinstvo,ktorého by sa učitelia mohli dopustit!

