Chápem tvoju frustráciu, pravda bolí.
Chápem tvoju frustráciu, pravda bolí.
Nič. Pamätáme si bačovanie v Cargu ešte za čias Dzurindu :-)))
Akej? Tárate dve na tri! Za Dzurindovej vlády bolo ohrozených chudobou 60% obyvateľstva. Na to vám ľudia nikdy nazabudnú, že na ich úkor ste vy zbohatli.
Keby si namiesto toho tárania čítal celé opatrenie urobil si pre svoje zdravie lepšie.
Čo z toho, že ľudia vtedy chudobneli? Až 60% ľudí bolo ohrozených chudobou. Toto komu treba?
Tomuto trendu nezabránime. Už to dávno pradávno nie je iba 4%ná menšina.
Keď tu čítam našu zatrpknutú opozíciu tak sa mi javí, že jej by sa najviac pozdávalo, keby Fico vykántril polovicu ľudí z tohto štátu a ich nechal kradnúť, neplatiť dane a odvody. Vtedy by boli asi navýsosť spokojní.
Od hanebného novemra 89 sme boli z roka na rok zadlženejší. Vtedy mu to nevadilo, keď nás tu ohlodávali na kosť a okrádali ešte aj detné deti.
Plbs sú aj tvoji rodičia, či tvoje deti, lebo aj pre nich sú opatrenia Smeru výhodné.
Rozhádanú, falošnú a negativistickú pravicu (opozíciu) môže voliť iba ak čistý masochista.
Od hanebného novembra 89 je Ficova vláda prvá, ktorá len neberie (neuťahuje opasky aby na náš úkor rozkradla všetko). Je to prvá vláda, ktorá sa ako tak stará o tých, ktorých ožobračili vlády pred ňou.
Veď nech podpláca. Rada sa nechám takto podplácať. Všetky vlády pred ním nám iba brali, vraj uťahovali opasky aby oni mali väčšie bachory.
Turizmus má vlastnú organizáciu SACR. Ale zdá sa, že tej sa nedarí presvedčiť Slovákov, že majú dovolenkovať a míňať peniaze doma, lebo jednak Slovensko je prekrásne a jednak, podporili by tým zamestnanosť, ekonomiku, región a konečnom dôsledku aj sami seba.
Nič tým nechcel povedať, len si chcel kopnúť.
VUCky treba jednoznačne zrušiť. Treba sa vrátiť ku trom krajom. A súhlasím, BA stačí 5 mestských častí.
No už len Bugár dokázal zlepšiť životnú úroveň. Tuším je čím ďalej tým viacej trápnejší.
Tak ich to uč.
Bože, oponovať za každú cenu, sa ti fakt čudujem, že ťa to baví.
Tebe o čo ide?
Niektoré deti ho zažijú iba raz v živote. Navyše, týmto príspevkom sa podporí turizmus a tým pádom aj zamestnanosť v mŕtvej zimnej sezóne.
Umy si priezor na svojom videní.
Odporúčame