No ale vysvetľuj to niekomu, kto nevie napočítať do 5 :-)))
No ale vysvetľuj to niekomu, kto nevie napočítať do 5 :-)))
Bludy? Tvoju jednoduchosť by Ti aj jednoduchá Mária mohla závidieť.
Hlavná vec! Tak nečítaj a nepočúvaj, keď Ti to tne do živého!
Ten náš život je niekedy tak zamotaný a ja som sa vžila do Tvojich smutných slov tak, že som Ti zabudla zavinšovať. Želám Ti všetko dobré, najmä zdravie, lebo to je naše najväčšie bohatstvo. Drž sa!
Vážený zn! Dúfam, že o tejto lafacine nebudete písať 3 dni. Mám za to, že toto už nikoho nebaví!
P.S. gratulujem Saganovi k dnešnému víťazstvu!
Kto naplnil ampulku? Duch svätý to hádam nebol, či?
Bratislavu nech sanuje VUCka. Vybrala na daniach až po vyše kolená a nemusí ich míňať iba na ľúbivý marketing, ktorého sme z ničoho nič svedkami, ako keby sa na župe malo zvolebnievať. Frešo je na stoličke župana jedným obrovským sklamaním!
Ficovi "milovníci" z tejto debaty tu kopú hlava nehlava, ale ani jeden nenapíše, že čím oberá zákonník práce ľudí o prácu. S odpustením, väčšiu kravinu už ani len nejde vymyslieť. Ja chápem, že tiežpodnikateľom trochu priškripol ich hyenizmus, ale vyhlásiť, že odrovnáva ľuďom prácu je úplne za vlasy pritiahnuté.
Božemôj! To dokedy bude všetko iba o peniazoch? Sa čudujem, že v tomto štáte hanba nikoho nefackuje, čo by zaručene mala. A rad radom!
Šak hej, ale prečo furt dookola to isté ako pokazený verklík?
Šak hej ... ale ruku na srdce, ten pohúkaný štát netvorí iba "ten hore", ale my všetci. A my všetci by sme si občas zaslúžili na holú. Bez výnimky, lebo aj nám sa páči darebné :-)))
Mám chuť napísať, že kapitalizmu patrí do "r.i.t.i", ale nechcem tu používať vulgarizmy :-))))
A táto "veselá chasa o ničom" nám chce vládnuť? Šak nevedia vychádzať ani len medzi sebou, ako by vychádzali s ostatnými.
Každý rozumný človek sa tomu úbytku musí tešiť. Je mnoho živnostníkov o ničom, čo zbytočne prznia tento systém a robia zlé meno tým poctivým, úspešným a slušným.
Cez inštitút živnosť sa prepiera čierna práca a kšefty s neplatením odvodov a daní. Kto tvrdí opak, toho mi je ľúto.
No šak! Mne to príde tak, že im asi Fico pritiahol kohútik a teraz kňučia :.-)))
Odporúčame