Zaujímavé je, že všetci živnostníci považujú za svinstvo zvyšujúce sociálne odvody. Ale to, že patria do skupiny 40% aktívneho obyvateľstva, ktorá veľmi obmedzene prispieva do sociálneho systému to za svinstvo nepovažujú. Keď prišli prví živnostníci na prah penzie, odrazu sa im rozsvietilo, že nemajú ani našetrené ani nárok na dôchodok. No a na takých doplácajú tí, ktorí nemali úľavy z platenia, zamestnanci. Tým sa ukrajuje a pridáva sa živnostníkom. Ja osobne to považujem za nekorektné.


