Čo si? Hudba je moja intímna záležitosť ovplyvnená mnohými faktormi, dňom, nocou, starosťami, radosťami ... nemám nič na srdci, čo si neviem sama pustiť do slúchadiel.
Ale prezradím Ti, že mám rada čisté a silné hlasy. A tých je žiaľ, zúfalo, zúfalo málo. To, že niekto kričí, neznamená, že má silný hlas, znamená to akurát to, že píli uši :)))


