som nevedel že zverejnenie akýchkoľvek záberov z filmov musia odsúhlasiť herci účinkujúci vo filme.
... súhlas musí byť aj od komparzistov?
.
A vôbec, žiadame aby sa v článku zmienení herci verejne dištancovali od samotného filmu Solúnski bratia. Ako povedal Labuda, predali svoje tváre už počas natáčania. Veď je to propagácia (podľa degresívcov) nejakých dvoch imigrantov, ktorí násilne presadzovali akési "východné" náboženstvo a zaviedli písmo ktoré sa vôbec nepoužíva. Iba voľáka blabolika


