načo sú takí "politici" ako zdech?
Aby braly bruselské platy a "diéty" pri trestných výpravách na Slovensko?
načo sú takí "politici" ako zdech?
Aby braly bruselské platy a "diéty" pri trestných výpravách na Slovensko?
"vzťahy medzi Českom a Slovenskom nie sú dobré už dva roky pre správanie sa premiéra"
... Toto je fakt dobré. Slovenský premiér sa nespráva tak ako chcú českí degresívni aktivisti, tak sú vzťahy zlé.
Už tu chýba iba pritakávanie nejakého redaktoríka ako v tom dnešnom článku o hrdzavom autobuse v ktorom nejaký trulo poslal decká do čiech na výlet
iba dve "s"? Není to málo?
anista ako vždy úzkoprsý, upjatý a bez zmyslu pre humor
sorry, upresňujem :
... dotieravým degresívnym novinárom ...
slovenská vláda ochladila vzťahy?
noo autobus je fakt šrot a niekto by si to mal odskákať
ale vzťahy ochladili niektorí degresívni českí aktivisti a aktivistickí politici, ktorí stále pokladajú za potrebné hovooriť slovákom čo majú robiť. A takéto vyjadrenia by si mal tiež niekto odskákať
nie je pravdivý
Je to irónia ... takisto ako aj Kotlárove vyjadrenia dotieravým novinárom
noo, asi to bude tým že deti pri "bláznení sa" vo vode častejšie potiahnu vodu do nosa
"Ak sa voda obsahujúca túto amébu dostane do nosa a následne do mozgu"
...počul som že aj stankovi v mozgu niečo ločká
ano, bohužiaľ aj skorumpovaný sudca
majerský by mal premenovať stranu na kdh-filiálka ps
A práve "vďaka" KDH o túto šancu teraz prídu
kresťania by si mali rozmyslieť komu dajú v budúcich voľbách hlas
Takáto šanca na hodnotové doplnenie ústavy tu už tak skoro nebude.
okrádajú ťa napríklad "mimovládky" klanu šimečkovcov
majerský práve prešiel z kresťanstva na degresívne náboženstvo.
To lepšie vynáša
hlavne okrem Boha uznáva ešte degresívne náboženstvo
majerský pustil do gatí a podlizuje sa šimečkovi
fero mikloško je asi taký kresťan ako ako pápež ateista
Slovensko dnes potrebije meniť ústvu
Ostatné tvoje výlevy sú takisto iba lži a bláboly
Odporúčame