... proste samozvaný diktátor bez mandátu by to nerobil lepšie
... proste samozvaný diktátor bez mandátu by to nerobil lepšie
zaujímavé,
zelenský skáče Trumpovi do reči, poučuje ho, príde za ním oblečený ako vandrák,
mení výrazy tváre od komédie po tragédiu, robí úškľabky, grimasy, už som čakal iba kedy začne hrať na klavíri ako to on vie.
Ale degresívci to vidia tak že škandál vyrobil Trump
Nooo i tak še dá. Ale nie Trump potrebueje miliardy, ale zelenský; nejako sa mu to poplietlo v makovici
aby si si to zle nevysvetlil,
samozrejme od jeho rodných banderovcov
pozri, zelenského krompáč do hlavy čaká tak či tak.
Vie to a preto je taký agresívny
ale no, citlivo vnímajúci degresívci by sa nemali opúšťať
a používať urážajúce primitívne skomoleniny
zelenský síce na rokovanie s americkým prezidentom nemal na sebe oblek,
čo by si nedovolil žiaden iný prezident
(ale na druhej strane je pravda, že zelenskému už vypršal mandát, diktátori si to môžu dovoliť)
No ale neprišiel ani v nepriestrelnej veste a prilbe ako zuza minule do kijeva
zelenský asi takto:
nekecajte tu hlúposti;
no dobre, dali ste mi 350miliár dolárov,
ale je chcem ešte ďalších 350 miliárd.
A chcem a chcem a chcem !!!!
Rusi od r.2014 nerobili genocídu ruskohovoriacich ukrajincov,
na rozdiel od banderovcov
to deklaroval asi jedine zelenSSký
vojnu začali ukrofašisti v r.2014
No ako spieva Ivan Mládek
"tomu já dám za ženu dceru a púl JZD"
zelenský dá amíkom pol ukrajiny,..
Neviem či má aj dcéru,
ak áno, dá mu aj tú.
Len neviem čo na to povie Trumpová
Písanie o haluškách ti ide lepšie
Keď sa nedomanský hrá na poloidiota hašeka,
je to fakt trápne
Toto je tvoj prvý rozumný príspevok,
čo so kedy čítal
Neviete aký prekladač toto dáva do Slovenčiny?
Bože, znovai tieto ópiové halucinácie
Prečo , súdruhhovia?
Dobrovoľné odovzdanie polovice krajiny nazvem partnerský projekt
Povedal si zelenský
Prečo nie ,ak ho to udrží pri živote ešte nejaký čas
Trump dal ukrofašistom právo bojovať ďalej,
a degresívci sú z toho šťastím úplne v tranze...
Odporúčame