mňa áno,
preto som rád že sa postupne vypínajú toky degresívnym mimovládkam
mňa áno,
preto som rád že sa postupne vypínajú toky degresívnym mimovládkam
holečková ...
nie je to tá čo sa rozplakala pred kamerami ? ...
že ju nechce nikto znásilniť alebo pre také niečo
prečo neideš debatovať na smeti alebo nočníkN ?
asi renovovali moslimskí doktori a inžinieri
lajnová: dosadíme si iba svojich promigranto-lgbt-ukrofašist aktivistov
pozri cintulovec,
k degresívcom treba prehovoriť ich jazykom
aby rozumeli,
stanko, pravda ste sa ako deti hrali na schovávačku a ty si sa schoval
do kopy nevymláteného žita?
jasne, ved kradol tri miliardy ročne. Aj matovič to hovorí
aj Napoleon bol narodniar,...
aj Caesar bol narodniar...
každý sme nejaký.
Poniektorí zasa prešli od socialistov k lgbt aktivistom
vidíš?
to je ono; tiež som si myslel že za tým bude taraba s huliakom :D
to sú militantní degresívci
Zlikvidujú v pohode aj kandidáta z vlastnej tlupy ak robí problém.
Na Slovensko sa to odohralo podobne keď to nakoniec vyhrala zuza
prepánajána, a kto vám to zvolil?
Myslel som že vo voľbách rozhodujú všetci občania
neviete či zajtra víde slnko?
Lebo súkromná televízia tvNarkóza si robí zmeny v personálnom obsadení
americkí vedci zistili že peňazí nie je nikdy dosť
koľko bolo pôvodne indiánov na severoamerickom kontinente ?
príliš veľa mien.
Stačí jedno - stoltenberg
Článok o rente "pre Fica",
To je niečo ako červené súkno pre býka
Tak sa vyzúrte degresívci. Nezabudnite si potom dať niečo na upokojenie. Všetkého veľa škodí
Djokovič nikoho nekarhal
Iba ynteligentným divákom zaželal dobrú noc
Odporúčame