Studénková je dobrá aj bez neho, keby bol tak vynikajúci, tak sa sním nerozvedie.
Studénková je dobrá aj bez neho, keby bol tak vynikajúci, tak sa sním nerozvedie.
Áno, lebo mám pocit, že športovec má držať jazyk za zubami a nevyjadrovať sa k politickým veciam.
Prečo sa toho nedržíš? Som zvedavý, či ti nevadí podávať ruku Američanovi.
MOV zistil, že sa nedá brať veľké peniaze od Rusov na Olympijské hry a ešte im aj zakázať štartovať na Olympiáde.
Som si spomenul na Matelkov výrok, že ony budú vo vláde navždy, nikdy neodejdú. Teraz robia všetko preto, aby sa nemuseli zodpovedať, za to kam dostali Slovensko.
Ešte krajšie im je, keď tam majú aspoň jednu astronautku.
Makrela, bude voliť Matela. Ľudia nie sú sprostí aby druhý krát stupili do Matelkového ho..vna.
Hej budú užitočné, nikomu neublížia. Ukrajine sa to kráti.
To poďakuj Nadovi, ten rozdával bez povolenia výzbroj Slovenskej armády.
Akože prebiehajú opravou? To nebudú nové? Len opravené šroty?
Tvoj veľký brat končí aj s dolárom. Na Ukrajine sa nebojuje o Ukrajinu ale o pád dolára. Dlh dobehol celý vyspelý západ. Už aj Francúzov vyháňajú z Afriky. Naše noviny ani radšej nepíšu o štrajkoch vo vyspelom Francúzku.
Matelko si kupuje cigánov 500€ aby ho volili a Remiška zase dôchodcov tabletami. Len aby nevyhral Fico s toho ma nahnané aj matka Postková.
A o štrajkoch vo Francúzku na prispatej Pravde nič:
Pracoval som v MB, na rekonštrukcii nových liniek na Favoriti, VW kúpil komplet zrekonštruovanú fabriku. Obrad by mala Škodovka pre seba. Tiež môžu Česi ďakovať svojim politikom, že prišli o ziskový podnik.
Hlavne porobte diletantské zmluvy, aby tento neekonomický projekt dotoval štát. Neverím, že budú mať ľudia lacnejšiu energiu. Politici na čele s Dzurindom dali zlikvidovať funkčnú atómovú elektráreň s výkonom 880MW a teraz vymýšľajú somariny.
:) A teraz verte politikom a médiám. P.Dobšinský by len ticho závidel, čo za rozprávky dokáže západná lúza, vyprodukovať.
Odporúčame