:)
Závidíš jej, že sa na zabíjačke nezdravo stravovala?
Potomkovia nacistov rozhodli tak ako to vyhovuje Matelkovému zlepencu.
Dúfam, že nechce zavrieť fungujúcu atómku ako Durinda. Od politických debilov sa dá čakať všetko.
Obec Dolní Morava teraz na turistike dobre zarobí. Dobre investovali.
Každý štát, zodpovedá, za bezpečný prelet civilných lietadiel, nad svojim územím, bodka.
Slovalco nebude ani prvá a posledná firma, ktorú zahraničný majiteľ vycucal, využil a dostal na bubon. Počítam, že takto dopadnú ďalšie firmy, ktoré využijú dotácie a zlikvidujú firmu.
nshn, skratka škrabáka, veď rovno napíš, že nech zrušia voľby a s Matelkovou kompániou na večné časy.
No mnohí sa takto škerili a nakoniec si ich spravodlivosť našla.
Za plánovaného hospodárstva, určite bolo viac bytov pre mladých. Oproti dnešnému trhnutému plánovaniu a sľubovaniu politikov. Môžeš súdružkovať a robiť zo seba pajáca, pravdu nezmeníš.
Inflácia zožiera peniaze v banke aj celú trhnutú ekonomiku. Trh nič nevyriešil. V kapitalizme zvyšujú produktivitu zdražovaním a sľubovaním. Keď, Kollár sľúbil 25000 bytov ročne, myslel som že sa budú developéri vešať. Kollár im zachránil život.
Aspoň vidno, že v Nemecku je vyspelá ekonomika, len vďaka lacným zdrojom surovín z Ruska. Bez týchto surovín ide do krachu.
Možno, že keď budú tie autá tak bezpečné, bude môcť byť, zrušené povinné zmluvné poistenie áut.
Rusi niekomu svoj plyn vnucujú? Keď nechceš nekupuj, trhnutá ekonomika.Keď teraz ešte dodávajú plyn, len plnia záväzky, čo je pre západ neznámy pojem.
Peter Bič u mňa skončil aj SLUK.
Keby to organizoval Matelko alebo Sulík, zrejme vtedy by nebol zdesený.
Venezuela a Irán sú lakomci, nechcú sa podeliť s mierumilovnými vyspelými krajinami.
Odporúčame