Lietadlá v zásade pristávajú proti vetru.
Kto odchádza zo strany sieť, alebo inej politickej strany, mal by odovzdať aj funkciu alebo post, ktorý mu politická strana umožnila.Vtedy by to bolo fér, voči členom ktorý zostali.Divím sa, že to nemajú v stanovách.
advert +++,
ja som už prestal Slovenský rozhlas počúvať, akurát musím povinne platiť koncesionárske poplatky...
Si ozaj len šašo, ten prieskum sa robí len po 4
krát a pletieš tu rok 1939,1989.
Keby bola k čomu, vzdelanie nie je rozhodujúce.
Deti takmer vždy napodobňujú svojich rodičov, A staré porekadlo stále platí, že sova sokola nevychová.
Takže profesionálny športovec nemá právo byť nemocný?
Rozhoduje Česká Tlačová Kráva a Slovenské Informačné TÁraniny...A ešte máme politológov, politruhlíkov, analytikov a prognostikov ich krištáľovú guľu.
Pozerám, ale Brblavý sa zlakol, že mu pridelia nejaké ministerské kreslo, ak by na to mal, ale lepšie je kritizovať bez dôkazov a brať poslanecký plat.Nebyť Siete, tak sa tam nedostane.V Čechách tomu vravia,,vyscanosť".
+++ Je to neférové voči ostatným členom pol.strany.
Takýchto VRAJ článkov bude od prozápadných novinárov kopec.Takáto vláda im nevyhovuje a bude to vidieť na množstve štvavých článkov, ktoré sem SITA a ČTK budú tlačiť.
Pokiaľ viem Kotleba je učiteľom informatiky, a ti čo si dokázala? Akurát pod anonymným nickom vypisovať chobotiny.Priznávam že som Kotlebu nevolil, ale to neznamená že sa budem na ňom vyvyšovať.
V minulosti na ZVS sa všetci vojáci povinne holili, kvôli ochranným plynovým maskám.Na neoholenú tvár totiž maska nedolieha.Brada má aj výhodu, že dokáže zakrývať rapavú tvár a veľký lalok.Možno aj preto je obľubená...
Odporúčame