Keby si netrepal.Za 25 rokov aj lekárska veda postúpila, to neprisudzuj terajšej demokracii.Je paradoxom, že ľudia za komančov sa viac prejedali mäsom a aj to ovplyvňovalo vek dožitia.Pozri si spotrebu hovädzieho a bravčového mäsa pred a po 89 roku.A kde je Rakúsko, tam sme aj mi v zadĺžený.Po Grécku dlhová bublina praskne aj Rakúsku.


