Keď pozerám Americkú TA3 alebo RSTV nevidím rozdiel, a vôbec si nemyslím že sú novinári nezávislí.Ten Dolinský mal očividne nadiktované otázky, ktorými sa snažil ako malý chlapec premiéra Fica potopiť.Až mi ho bolo lúto chlapca novinárskeho.Keď obchodujú z Ruskom USA alebo Nemecko je to všetko poriadku, no keď tam smerujú obchodníci z malého Slovenska tak začnú politikov a novinárov zadky páliť.


