Odpočúvali nahrávky tel.hovorov ale nikto nespomenul nahrávky z riadiacieho strediska leteckej prevádzky.Je to len banda hnusná manipulačná.Že vraj vyspelý západ.Neviem prečo by Rusi zostrelovali cudzie lietadlo nad Urkajinským územím.To môže napadnúť len vygumované hlavy.Chce sa mi blejt velebnosti.


