+++
Nemecká kancelárka Angela Merkelová a britský premiér David Cameron označili čin za útok na slobodu médií,
Zahynú ľudia a odvolávajú sa na slobodou médii.Nechcem sa zastávať tých vrahov, no sloboda médii nespočíva v urážaní viery, nielen moslimskej.A to je práve ten prejav neznášanlivosti.Úprimnú sústrasť pozostalým.
Ktovie čo si myslia teraz Francúzi o sankciach, keď tie 2 lode nedodajú a peniaze sú fuč...
Systém je chorý a bol aj za našej vlády. Nie v rezortoch, ktoré som viedol ja, ale v zdravotníctve áno.
Toto bola dobrá veta.Nie ja čo som viedol ale tí druhý.Alibista ako hrom, ten chlap nemá hanby.
P.Žák dokázal že, ešte existujú aj objektívni novinári.Pekný príspevok.
Takéto alibistické vyhlásenia sú hodné Nemeckých politikov, potomkov, ktorých dedovia chceli ulúpiť Ruskú zem, zotročiť slovanov a im to nevyšlo.Netreba zabúdať, koľko ľudí kvôli tomu v Európe povraždili.
Lubos_V, prečo nespomenieš, že bola vykonaná kontrola nákupu CT prístroja na čele z V.Novotným a nedokázala predraženie.Vďaka kvákaniu o predražení teraz pacientov vyšetrujú na starej šunke, ktorú tam naspäť nainštalovali.Ktovie koho záujmy tu prezentuješ.Aj o tej soli, na komoditnej burze kupuje NDS túto soľ podľa informácie v RTVS pod 90 €.
Koho asi zajíma čo sa, domnívá a čo míní, neúspešná slovenská expremiérka.
Ju_Dristota, na Zemana nemajú ani z US ambasády...:).
Štát by mal byť na strane slušných a pracovitých ľudí.
Čo všetko štát by mal robiť a nerobí.V preklade štát potrebuje, ľudí ktorý budú slušný, čiže nebudú sa búriť a pilne na súkromnom za minimálnu mzdu pracovať.V niečom mi to pripomína výzvu ku skromnosti a bohabojnosti.
TA3 je USA - Televízia Amerika 3 nahradzujú rádio Hlas Ameriky.
Dlho spievať nebudú, keď začnú utahovať utiahnuté opasky.A Rusi ich priemysel prestanú dotovať.Zatial majú uhlie zadarmo, len do kedy?
Ten film bude v USA zakázaný.Prajem všetkým plateným aj dobrovoľným prispievateľom do diskusii krásny a šťastný Nový rok.
Aj požiarne hlásiče EPS obsahujú čidlo s izotopom rádioaktívneho amerícia.Je predpis na likvidáciu.Ak to niekto len tak vyhodil tak to mohlo by ono.
Pekný blog a želám ešte mnoho takých postrehov a hodne zdravia v Novom roku.
O tom, že by súkromné školy mohli prísť o časť normatívu, uvažoval ešte bývalý minister školstva Dušan Čaplovič.
Počítam že preto aj bol Čaplovič vypoklonkovaný z ministerstva a kvôli gymnáziám, lebo nechcel, aby tam stoličky drali slabý žiaci.To súkromným školám nepasovalo.Kde by chodili sprosté deti bohatých podnikateľov?
Ešte aj do tlačiarne treba originálne náplne.Sú náhrady ale je viditeľný rozdiel.Tak isto aj batérie do spotrebičov, sú najlepšie originálne.A nahradzovať palivo do jadrových reaktorov je diletantský čin.
Odporúčame