Už v utorok 22. júla cestuje opäť do poľskej Varšavy na stretnutie hláv štátov V4, pobaltských krajín, Bulharska a Rumunska. Prezidenti sa chcú dohodnúť na spoločných postojoch pred summitom NATO, ktorý bude v septembri vo Walesi.
Asi sa idú dohodnúť, kde všade budú vojská NATO umiestnené.


