Kapitalistov trápi že 1. Máj im pripomína kde a kedy vznikol.Pripomína im koho zdierajú a kto štrajkmi narúša hromadenie kapitálu.1. Máj bol vždy dobrovoľný nik mi neprikazoval ísť z deťmi zabaviť sa na 1. Mája.Posmech z 1.Mája si môže robiť len človek ktorý si nevie prácu vážiť alebo platení diskutér...


