Firmy si robia čo chcú, ved o to im po roku 1989 išlo...Pekne sa nabaliť, čo sa dá rozkradnúť, či inak sprivatizovať.Je zaujímavé, keby našinec dlhoval nejakej firme z takzvaného vyspelého západu peniaze,tak sú schopní poslať kukláčov.A riešili by to v Haagu tak ako ušlý zisk zlodejských poisťovní...


