Socializmu? Toho,ktorý nechal strieľať do ľudí,čo nepožadovali žiadnu mzdu,chceli len odísť preč?
Socializmu? Toho,ktorý nechal strieľať do ľudí,čo nepožadovali žiadnu mzdu,chceli len odísť preč?
napíšem im tu správu svetových agentúr a oni dajú červené mínusky.Neviem komu.
Mne?
Reuters a AP?
Francúzskemu prezidentovi?
Červený o červenom píše.Súdruh Ondriaš vy nemáte triedneho nepriateľa,keď takto o svojich?
Nízka je dôvera k eurosocialistom ...
... a ich snahe všetko obmedziť, prerozdeliť, zdaniť, či zregulovať, a k ich myšlienkovým pochodom že problém deravého suda sa dá vyriešiť doliveaním ďalšej vody. Že treba riešiť dôsledok a nie príčinu. Súdruhom Zapaterovi, Barrosovi, Papandreouvi, Hollandemu, Ficovi a ďalším sa podarilo zničiť aj posledné zvyšky kapitalizmu v Európe a tak je jasné že kríza sa nekončí ale začína. Francúzsko bude v recesii v roku 2013, Slovensko to čaká najneskôr v 2014 a o takých 5 rokov neskôr bude naša krajina žiadať o medzinárodnú pomoc ak teda bude koho.
PARÍŽ. Francúzsko revidovalo rast ekonomiky za 3. štvrťrok 2012 na 0,1 % z pôvodne uvádzaných 0,2 %. Informovala o tom agentúra Reuters.
Slabé tempo rastu ekonomiky znižuje šance francúzskej vlády na splnenie plánovaného cieľa hospodárskeho rastu v budúcom roku na úrovni 0,8 %.
Takýto rast by mal podľa vlády pomôcť stlačiť rozpočtový deficit na Európskou úniou požadovanú úroveň, teda na 3 % hrubého domáceho produktu.
75-percentná daň je podľa Ústavnej rady príliš vysoká a nespravodlivá. Do rozpočtu mala priniesť tristo miliónov eur ročne.
PARÍŽ. Francúzska Ústavná rada rozhodla, že zavedenie 75-percentnej dane pre najbohatších Francúzov od budúceho roka je protiústavné.
Daň je podľa rady, ktorá je obdobou ústavného súdu, príliš vysoká a pre určité rodiny nespravodlivá.
Poukázala najmä na to, že daň tvrdo postihne rodiny, v ktorých jeden z partnerov zarobí ročne nad 1 milión eur, ale nedotkne sa rodín, v ktorých príjem každého z partnerov je tesne pod touto úrovňou.
Informovali o tom agentúry Reuters a AP.
Verdikt je nepríjemnou správou pre prezidenta Francoisa Hollanda.
Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6650815/hollande-ma-prob lem-milionarska-dan-je-protiustavna.html#ixzz2GSPs yQts
75-percentná daň je podľa Ústavnej rady príliš vysoká a nespravodlivá. Do rozpočtu mala priniesť tristo miliónov eur ročne.
PARÍŽ. Francúzska Ústavná rada rozhodla, že zavedenie 75-percentnej dane pre najbohatších Francúzov od budúceho roka je protiústavné.
Daň je podľa rady, ktorá je obdobou ústavného súdu, príliš vysoká a pre určité rodiny nespravodlivá.
Poukázala najmä na to, že daň tvrdo postihne rodiny, v ktorých jeden z partnerov zarobí ročne nad 1 milión eur, ale nedotkne sa rodín, v ktorých príjem každého z partnerov je tesne pod touto úrovňou.
Informovali o tom agentúry Reuters a AP.
Verdikt je nepríjemnou správou pre prezidenta Francoisa Hollanda.
Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6650815/hollande-ma-prob lem-milionarska-dan-je-protiustavna.html#ixzz2GSPs yQts
no a teraz ho budeme minimálne 22 rokov živiť.Spravodlivé by bolo,keby mu v base dvíhalo mydlo zopár naších politikov.
Ja mám strach z toho,že vás čakajú lepšie časy? To sa mýliš,ja vám prajem,aby vám bolo všetkým čo najlepšie,pretože čím vám je lepšie,tým ste ku mne štedrejší.
moji rodičia zomreli 67 a 86.V soc.som prežil 35 rokov.Ak tu niekto podnikal tak to bola skôr výnimka ako zmrzlinári a pod.Koľko mi zostane dnes ti nepoviem,ale viem presne ako to bolo v socíku.Z 3000Kčs bola daň 440 a zo všetkého nad 3000 bolo 20%.
Podstatné ale bolo,že to,čo som ja vyrobil sa predalo za 11x viac,ako som dostal ja hrubú mzdu.
Teraz robím to isté a čo mi zostane ti nemôžem povedať,lebo by si sa trhal zo sna.
""Ale Slovensko za Mečiara aj tak celkom dobre prosperovalo""
Aj ja som prosperoval,úroky na vkladoch 24%,stačilo dať milion a o 3 a štvrť roka si si išiel po 2.
To nevadí,čo tam po nejakých indikátoroch dôvery. Dôvera v schopnosti vodcu je dôležitá,prejavuje sa preferenciami. A on vie byť štedrý.Svojich má napísaných na tom papieri s istotami a vám ostatným vraj zabezpečí stoličky,aby ste na tých úradoch práce nemuseli stáť.
Ja som si kúpil knižočku,kde tvoj idol radí šoférom ako sa vyhnúť pokute,ako skúšať a nachytať policajtov.Jednoducho vodič spácha priestupok,ale má návod,ako sa z toho môže vykrútiť v určitých prípadoch.To bolo všetko v poriadku.
Keď hnusný Mihál radi účtovníkom i bežným ľuďom,ako sa vyhnúť plateniu daní a odvodov,prípadne si túto povinnosť znížiť absolútne legálne v rámci zákona,tak ste sa tu išli pokakať.
Odporúčame