Ďalší,ktorý by mal najskôr vytiahnuť ruku zo šerblíka.
Ďalší,ktorý by mal najskôr vytiahnuť ruku zo šerblíka.
Tiež som rozmýšľal,či si autor pomýlil dátumy,alebo len trepe.
Branislav Toma. Vy ste taký naivný,alebo to len hráte? Na Slovensku a za mreže,keď sa jedná o miliardy?
To keby ste šlohol 5 klasov kukurice možno,aj to by ste nesmel byť čierny!
Dovolím si odhadnúť,že zlepenec pokazil to,kde musíš viacej platiť,alebo menej dostávaš.Tak to si buď istá,že určite toto nezmenia,lebo je kasa prázdna.
To je v poriadku,však je solidárna.
Tak,ako je v poriadku,keď platíš RTVS a nemáš TV,ale máš elektrinu.To je zase Ficovština.
Ešte pár mesiacov a uveríte,že je po Gorile.Nič nevyšetria,nikto do basy nepôjde.Výsledok bude takýto:
Vyšetrovanie skončilo,zabudnite.
No Ivan,konečne si ma poslúchol.Keď bol v januári PREBYTOK 100 milionov,jedno dobré slovo som o tebe nečítal.Teraz je DEFICIT 850 milionov a dúfam,že tak ako sme sa dohodli,to v marci dotiahneš na 1,5 miliardy.
Nech ten hranatý,čo ho 40% zbožňuje ukáže,že vie okrem kecania aj robiť.
Leszek Balcerowicz tiež pred pár rokmi vytiahol Poľsko z hnoja a aj tak ho tam nikto nemá rád.
Aj môj 8-ročný vnuk vie,že Matovič svoj majetok previedol na ženu.On to otvorene povedal,ty to vieš a predsa sa pýtaš,kde jeho žena zobrala? Usporiadaj si myšlienky.
Predseda regulačného úradu je precedov človek.Myslíš,že preceda klame?
Ešte má len najvyššie preferencie a už ceny padajú.Ak bude vládnuť,príde cenová revolúcia.
Treba voliť precedu,potrebujete predsa istoty!
To by museli byť tí predchádzajúci riaditelia dávno v base.Musí vybrať? A prečo vyberá až Lopatka a to ešte aj za tých,čo ako neschopní chceli ísť do Bruselu?
Ja si to + nezaslúžim,ja aj keby som mal na to schopnosti,tak skutočne za tak malé peniaze by som to nerobil.
Za 4000 € aby som chodil v kravate? To teda nie! Až bude mať u nás ten,čo riadi štát aspoň 30 000€ mesačne,potom možno budem súhlasiť.
Slušne tu debatujeme,nikoho neurážame a dávajú nám mínusky.Vymenili sme si odpovede 7x a nikto sa nepripojil.Asi to vedia tiež,ale nemajú čo povedať,tak škrípu zubami a aspoň mínuskujú.Pre mňa to je ako v škole jednotka.
Tých zdesení môže byť u nás viac.
1.Ak sa SDKÚ nedostane do parlamentu budú zdesení.
2.Ak napriek víťazstvu Smer nezostaví vládu bude aj s voličmi zdesený.
3.Smer zostaví vládu a zistí,že na schodok 3%HDP potrebuje robiť to,čo kritizuje,bude zdesený.
4.Smer to urobí a jeho voliči budú zdesení.
Len ja sa budem smiať vo všetkých prípadoch,len aby zdravie slúžilo.
Máš to pomýlené.Keď bohatému kríza zoberie 90%,stále bude bohatý.Keď chudobnému zoberie 10%,neprežije.
Akosi mi to ušlo v HN.V tom článku je vlastne to najpodstatnejšie,čo nechcú povedať pred voľbami.
„Dnes nikto nemá najsprávnejšie a unikátne riešenie na konsolidáciu, preto hľadáme
aj pri konzultáciách s viacerými odborníkmi najvyváženejšie riešenie,“ reagoval pre HN poslanec a exminister financií Ján Počiatek (Smer-SD). Jeho strana zvažuje po nástupe k moci zvýšenie daní z príjmu, v krajnom prípade rátajú aj s VYŠŠOU DPH. O konkrétnych opatreniach však v tejto chvíli hovoriť nechcú.
A krajný prípad bude hneď,ako si uvedomia,že táraním to nesplnia.
Akosi mi to ušlo v HN.V tom článku je vlastne to najpodstatnejšie,čo nechcú povedať pred voľbami.
„Dnes nikto nemá najsprávnejšie a unikátne riešenie na konsolidáciu, preto hľadáme
aj pri konzultáciách s viacerými odborníkmi najvyváženejšie riešenie,“ reagoval pre HN poslanec a exminister financií Ján Počiatek (Smer-SD). Jeho strana zvažuje po nástupe k moci zvýšenie daní z príjmu, v krajnom prípade rátajú aj s VYŠŠOU DPH. O konkrétnych opatreniach však v tejto chvíli hovoriť nechcú.
A krajný prípad bude hneď,ako si uvedomia,že táraním to nesplnia.
Odporúčame