""""
Kedy došlo k skupovaniu pôdy a koľkých ľudí sa to týka?
Pôda sa vykupovala od 15. júna a končilo sa to až 16. júla. Začínalo sa to tak, že ju vykupovali za 40 centov na meter štvorcový. Keď sa predávajúcim niečo nezdalo, ponúkli aj 80 centov. Pred zasadnutím vlády o Jaguari sa vykupovala za euro. A sú aj prípady, keď ju vykupovali za dve alebo tri eurá, a to tesne predtým, ako prišiel vlastníkom list od MH Invest, ktorý ponúkal ľuďom 15 eur za meter štvorcový.""""
To budú určite Dzurove a Palackove paprče!


