áno ruskí kriminálnici na amerických motorkách ten mier, krásu:-OO určite prinášajú:-) Vy ruská piata kolona by ste si od nich nechali aj do ust nakadiť len preto že sú to Rusi.:-)
áno ruskí kriminálnici na amerických motorkách ten mier, krásu:-OO určite prinášajú:-) Vy ruská piata kolona by ste si od nich nechali aj do ust nakadiť len preto že sú to Rusi.:-)
Magor Stalin
Diktátor věřil víc Adolfu Hitlerovi než vlastním lidem: „Vždyť máme smlouvu s Hitlerem o neútočení z léta 1939! A dosud jsme spolupracovali, třeba při rozdělení Polska. Válka přijde, s tím počítám, ale mnohem později. Tohle všechno jsou britské provokace!“
Snáď dajú na tích ruských radikálni nacionalistov a násilnikoch na amerických motorkách pozor a nasmerujú ich do Rakúska.
Privitá tích slušných ak tam nejakí z Ruska budú, kriminálnikov na motorkách vítať nebude.
Ty si fakt menej chápavý.
OK napíšem to detailov. V stredozemnom mori sú doma štáty NATO, kde majú svoje vody. Rusi a Čínania tam doma niesú, sú ďaleko od svojho územia a môžu teda cvičiť iba v medzinárodných vodách Stredozemného mora, tým pádom cvičia pri hraniciach NATO.:-)
Je to ich vec. Na svojom území si môžu robiť čo chcú. Nemci niesú povinní púštať aj Rusku známych grazlov a násilnikov len preto, že si chcú z výročia víťazstva nad fašizmom spraviť politickú agitku. Normální bezúhonný ruskí občania môžu ktorí za sebou nemajú prestrelku motorkarských gangov môžu ísť slaviť do nemecka.
BRICS nieje ani poriadné ekonomické spoločenstvo a už vôbec to nieje vojenský pakt. Hlavne Brazília a Juhoafrická republika by sa na nejaké cvičenia vypradla automatický. A hlavne zahraničný obchod Číny, Indie, Brazílie aj Juhoafrickej republiky tvorí z 3/4 obchod s EU a USA.:-)
Písal si o ponorke nazdvukovou rýchlosťou, čo je nezmysel v dnešných možnostiach. A J20 je prototyp stiháčky piatej generácie. Jediná aktivná stíhačka v armáde piatej gernerácie je už 10 rokov F -22, tento rok k nej pribudne F-35. SU-50 budú mať Rusi v armáde až na začiatku roka 2017, Čínania ešte neskôr a Indovia asi až za 10-15 rokov ten svoj model.
USA nikdy nepomáhalo Hitlerovi narozdiel do Ruska, ktoré s nim začalo vojnu. A fakt mi tu nepíš, že nejaký podnikatelia v USA malo svoje obchdoné vzťahy s Nemeckom, lebo to malo už pred Hitlerom, to sa vlády USA netýka. USA pomahalo všetkým štátom proti Hitlerovi, takže keď Hitler Rusov zradil a obratili sa proti nemu, tak im tiež pomohli(samozrejme to museli splatiť, čo doteraz neurobili, stále dlhujú 100 milionov dolárov).
A rozhodni sa či im zhatilo plany utok na pearl harbor alebo či o ňom vedeli, elbo spol to nedáva logiku.:-)
A čomu nerozumieš, tá časť Stredozemného mora ktorá hraniči s ich pobrežím sú ich vody.
Nikdo na světe takové plavidlo zatím nepostavil a nic nenasvědčuje tomu, že by to v Číně měli změnit.
Čo tu pletieš NATO toto je OSN.
nie nie europskí nacisti sa stretávajú v Petrohrade
Takže oni išli aj do nemcka letecký nielen Česka a Maďarska. To je teda jazda. Priletieť a požičať motorku.
všetky úplatky čo sme dali išli do kapies našich politikov, EU z úplatkov nič nemala.
No veď Slovensko získalo, čítaj Ficovi oligarchovia Široký, Výboh a a ďalší získali.
Ako povedal sudruh Fico: Nedokážeme, sme na eurodotáciach závislí.
Ale čo dokážeme to je rozkradnuť eurofondy. To Fico vie ale nepovie.
Nie ja som povedal že v stredozemnom mori sú aj vody členov NATO(Rusi ani čínania tam svoje vody nemajú).. Takžie ak Rusi a Čínania cvičia v neutrálnych vodach Stredzemného mora tak civčia na hraniciach s NATO.:-)))
Odporúčame