problem je asi v tom, ze vyrobca sam nevie ktora sarza co obsahuje. zjavne su v nich privelke odlisnosti.
problem je asi v tom, ze vyrobca sam nevie ktora sarza co obsahuje. zjavne su v nich privelke odlisnosti.
hlavne spravy, ba dum tssss
tym chces povedat, ze nasi slovanski bratia umelo natahuju cas? ten mesiac je prehnany? ty vies lepsie a rychlejsie overit kvalitu vakcin? preco si neponukol svoje sluzby? zachranil by si zivoty!
Ale ty predsa tvrdis, ze 200000 ludi v Rusku zomrelo lebo nedostali starostlivost. Takze to zdravotnictvo za vela nestoji. A naco stavali tu nemocnicu? Kvoly sopliklu, ktory je podla teba len biznis farmafiriem? Rusi sa nechala zaplatit Billom Gatesom?
V Rusku mozno mali vacsi problem. Predasa len to ich zdravotnictvo je na tom este horsie ako nase. Ale to je zla znamka pre zdravotnictvo ked pride jeden soplik a nemocnice sa nedokazu postarat o chorych.
tebe niekto velmi ublizil, ale fakt velmi :)
Nu to musi byt urcite nejaky inzinier z Afriky ked vrazdi slovanov kudlou!
Dufam, ze nam o tom tunajsie kremlotrapky porozpravaju viac.
môže byť ten systém pre zakaznika aj zložitý? žeby nestačilo vložiť flasu do diery? najprv vypocitat nejaky vzorec zivota a vobec?
nabuduce si aspon precitaj cely clanok skor, ako napises nieco velmi trapne.
cakal som od neho nieco silnejsie proti teorii o agentoch. ak uz on je takyto zdrzanlivy, tak to nieco znamena. Pan cervene trenky ma prijemne prekvapil.
havlisti? ty vole pepo, to si peknu vykopavku vytiahol. ze Havlisti :)
Napoleonisti nic?
to si kde nazbierala tieto mudrosti? na hlavnych spravach?
ty genielana hlava, preco potom zostrelili civilne lietadlo?
su hlupejsia ako si si myslela.
a kto zabijal ukrajincov? ufoni?
ale ved nechaj ich, pozri ako sa tesia :) a ja sa tesim tiez, obcas su to riadne pecky.
lietadlo vidis volnym okom. mohli palit na to co videli. a nikde nieje napisane, ze namali aj radar.
a len taky maly detail, odkedy ma Ukrajina vo vyzbroji Buk-M1-2?
Odporúčame