Bartek je slabý diskutér a rýchlo sa nechá rozhodiť. Krúpa je skúsenejší, ale nedokáže diskutovať vecne, z jeho prázdnych formuliek a útokov sa človek nič nedozvie, že ako by to oni robili lepšie. Títo dvaja nemajú žiadnu tému, o ktorej by sa vedeli baviť. Dneska nám chýbajú v éteri dobré, odborné a vecné diskusie. Nehovoriac o moderátorke, ktorá bola celú diskusiu úplne mimo.


