Nečítaš moje príspevky a blogy, preto si nepochopil o čom píšem.
Bol by si si prečítal, že ti čo zorganizovali prevrat, po prvých slobodných voľbách za pomoci vlády, zvolených zástupcov a ústavných činiteľov, legislatívne tu vytvorili miesto zv miesto zvrchovaného, demokratického a právneho štátu:
1/ partokraciu podporovanú justíciou a riadenú oligarchiou - bohatými zlodejmi.
2/ justičný bordel, ktorý nedokáže potrestať a ani spravodlivo rozhodnúť v spore pri bohatom zlodejovi a ústavnom činiteľovi.
3/ poslušný satelit finančných žralokov a tiež Nemecka, ktorý financuje záchranu nemeckých bank.
Na svoju ochranu zo súdov a prokuratúry vytvorili nepreniknuteľnú kruhovú obrana organizovaného zločinu, ktorá stráca aj posledné zábrany zo strachu pred verejnou mienkou.
Kúpili si aj všetkých ústavných činiteľov, média, mimovládky a tých, ktorí tvoria verejnú mienku aby mlčali nad touto kruhovou obranou.
http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/290063/Ako -chytit-Gorilu.html

