O čom to točíš?
Celoobčianské zhromaždenie by malo mať iba jedinú tému a to: Za zvrchované, demokratické a právne Slovensku.
Prečo?
Pretože doterajší poslanci a doterajšie vlády tu miesto zvrchovaného, demokratického a právneho štátu vytvorili
1/ partokraciu podporovanú justíciou a riadenú oligarchiou - bohatými zlodejmi.
2/ justičný bordel, ktorý nedokáže potrestať a ani spravodlivo rozhodnúť v spore pri bohatom zlodejovi a ústavnom činiteľovi.
3/ poslušný satelit Nemecka, ktorý financuje záchranu nemeckých bank.
Iba revolúcia za zvrchovanú, demokratickú a právnu Slovenskú republiku môže zvrátiť tento stav. Podrobnosti:
http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/290063/Ako -chytit-Gorilu.html
Okrem samotných sudcov na justičnom bordeli sa podieľali doterajší poslanci a doterajšie vlády. Od roku 1991 tu fungujú tieto služby:
http://seta.blog.pravda.sk/2011/10/20/sl uzby-justicneho-bordela/
a prinášajú tieto obete:
http://seta.blog.pravda.sk/2012/02/11/obet -pravneho-statu/
Sociálna poisťovňa je štátna. A štát má v rukách dane. DDS sa vytunelujú a vyparia ako investičné fondy z kuponovej privatizácie.
Treba sa vrátiť k demokracií, k vláde ľudu. Doterajší poslanci a doterajšie vlády tu miesto zvrchovaného, demokratického a právneho štátu vytvorili:
1/ partokraciu podporovanú justíciou a riadenú oligarchiou - bohatými zlodejmi.
2/ justičný bordel, ktorý nedokáže potrestať a ani spravodlivo rozhodnúť v spore pri bohatom zlodejovi a ústavnom činiteľovi.
3/ poslušný satelit Nemecka, ktorý financuje záchranu nemeckých bank.
Iba revolúcia za zvrchovanú, demokratickú a právnu Slovenskú republiku môže zvrátiť tento stav. Podrobnosti:
http://stefanstefanides.blog.sme.sk/ c/290063/Ako-chytit-Gorilu.html
Nenapraviteľný rojko. V minulých voľbách oklamali voličov cez kandidátov obyčajných ľudí. Po voľbách kolaborovali s Gorilami. Nadštandartné styky s mafikom. Ponechanie raja pre banky, poisťovne a firmy s nižším podielom zamestnancov. Diskriminácia živnostníkov a firiem s vyšším podielom zamestnancov pri platení dani a odvodov. Čím Vás okúzlili?
Kto chce, ten sa aj dozvie. V tomto odkaze
http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/2900 63/Ako-chytit-Gorilu.html
sú zreteľne opísaná naša spoločnosť a politické strany od roku 1989.
V diskusiách mladí straníci nechcú vedieť inú pravdu okrem tej svojej.
Občania prišli o majetok, ktorý bol vytunelovaný gorilami. Prišli tak o svoj podiel na štátnom majetku a o vlastný majetok (akcie v investičných fondoch, vklady v nebankových subjektoch, majetkové podiely v družstvách atď).
Čl.20 (1) Každý má právo vlastniť majetok. Vlastnícke právo všetkých vlastníkov má rovnaký zákonný obsah a ochranu. Majetok nadobudnutý v rozpore s právnym poriadkom ochranu nepožíva. Dedenie sa zaručuje.
Štát neochránil majetok občanov pred tunelovaním - rozkrádaním.
Miesto toho, aby majetok zobrali tomu, kto ho ukradol (vytuneloval), navrhujú aby sa občania vzdali tohto majetku prevodom na FNM.
To nie je o sociálnej poisťovni to je o sociálnom trhovo orientovanom štáte. Na sociálnom štáte by sa mali podieľať nielen občania ale aj všetky podnikajúce subjekty, bez rozdielu aký majú podiel zamestnancov.
Doterajšie vlády robili všetko pre to, aby sa finančné zdroje v slovenskom zdravotníctve sa prepadali v čiernej diere a následne do rúk mecenášov strán. V sektore sprivatizovali hrozienke a stratové činnosti nechali štátu.
Sektor zložený so súkromných a štátnych subjektov produkuje, zisk pre súkromníka, stratu pre štát a províziu pre štátneho úradníka.
Čo môžeš očakávať od zvolených zástupcov, ktorí zneužili moc. Miesto zvrchovaného, demokratického a právneho štátu tu vytvorili:
1/ partokraciu podporovanú justíciou a riadenú oligarchiou - bohatými zlodejmi.
2/ justičný bordel, ktorý nedokáže potrestať a ani spravodlivo rozhodnúť v spore pri bohatom zlodejovi a ústavnom činiteľovi.
3/ poslušný satelit Nemecka, ktorý financuje záchranu nemeckých bank.
Iba revolúcia za zvrchovanú, demokratickú a právnu Slovenskú republiku môže zvrátiť tento stav.
Podrobnosti:
http://stefanstefanides.blog. sme.sk/c/290063/Ako-chytit-Gorilu.html
...to poznanie sa iba pomaly šíri medzi občanmi. Nieto vodca, čo by ich lepšie oslovil.
Odporúčame