Poplačkaj si, pedrito, poplačkaj. A vraj LSNS je strana ozajstných chlapov, HAHAHA!. Samé padavky, Mazurek plačká na tom tvojom videu a ty aj s ostatnými plačkáte tu na debate na Pravde :-))))))))))
Poplačkaj si, pedrito, poplačkaj. A vraj LSNS je strana ozajstných chlapov, HAHAHA!. Samé padavky, Mazurek plačká na tom tvojom videu a ty aj s ostatnými plačkáte tu na debate na Pravde :-))))))))))
A ty tu máš zase článok, ako sa vyjadrujú tvoji kamoši:
Nie, ja myslím týchto
https://dennikn.sk/blog/1443303/kotlebovs ki-…
A keď sa ti nepáči obúchaj si zadok o zem, :-)))))))))
Vidíš, v žiadnom meste nechcú obdivovateľov Hitlera!
Spytuješ sa že ktorá fontána to bola? Ahááá, teraz som ťa odhalil, ty si to robil už pri viacerých fontánach! :-)))))))))))))))))
Tak ako, je to pravda či nie? Ale asi to bude pravda, lebo ti zaškodil ten chlor v tej fontáne.
Som sa ťa spytoval nižšie či je to s tou fontánou pravda. Idem sa pozrieť čo si mi odpovedal, ty fašúnik :-))))))))))
Takto sa na sociálnych sieťach vyjadrujú grobianski asociáli voliaci ľudákov:
https://dennikn.sk/blog/1443303/kotleb ovski-…
Hanba ľudáckej bande!
Ano, my ich nechávame Kotlebovcom. Koncentráky pre nás kedy budete stavať?
Bacha, ľudia, Slondo už zúri, o chvíľu bude hádzať dva kamene naraz! :-)))))))))))
To kto vymýšľa také primitívne vtipy? Jaj, aha , už chápem, to vymýšľajú primitívni priaznivci ľudáckej čvargy.
Malí ste tu vy, ktorí volíte Kotlebu. A aj takí jednoduchučkí.