jasne nic ine nemozes napisat ))
ani SME ani dennik N ani Aktuality sa nepiplaju vojnou ako tato Ptavda ))
tento platok je doslovne POSADNUTY vojnou a nicenim
ziadne slovewnske media sa nezaoberaju tolko vojnou ako Pravda kazdy den titulka tam nie su novinari ale nejaki plateni zoldaci ))
globalna uroven zlatych zachodov. Ked sa to skonci co be robit tento ukrofilny platok Pravda ?
vsak to napis ze cele Rusko by si rad vyhladil
a zase bude plac a nareky a stale dokola a dokola a dokola ako u blbych
Boris Johnsom doporucil tak sa bude do posledneho muza .
v Minsku sa povedalo rozhodlo ze treba BOJOVAT comu este nmerozumies ????
naco su tie vyjednavamia o meri ?? je uplne jasne ze niekto ho NECHCE !
Slovensko UPADA ale media nas budu krmit skorumpovanym susedom.https://www.youtube.com/watch?v=YlidwMCgg0E
Toto su Vasi politici ) https://www.topky.sk/cl/100535/1757435/VIDEO…
aj MY chcerme na Vianoce 90 miliard eu...https://www.youtube.com/watch?v=U5Is-dsymDg&…
preco svoju primitivnu nenavist nejdes sirit do smecka dennika N ?
citajte prispevky totoho Jakuba staci posledne 2-3 sama nenavist vulgarita kazdy den . Admin je zasity a este sa divite preco tu mame anarchiu
ty ako vyzeras ?
spolocnost ktoru krmite je uz extremne nasytena prepolilitizovana .Pri stredrom stole budeme debatovat o fronte v Donbase )
Zelenskeho si zaveste do kancelarie sefredaktora a tam meditujte cez sviatky nejake darceky mozno pridu )
Odporúčame