Kabat si neobliekate len koli teplote ...ale koli CASU. Nikto si vacsinou neoblecie kabat ciapku rukavice ked bude v zime len pol minuty .V politike ak nenosite kabaty tak skoro koncite. Politika je obchod s odevami Pan prezident ma stastie ze sa nedostal do ruk curillovcom .

