preboha zasran chod radsej trolovat do smecka a dennika N )))
preboha zasran chod radsej trolovat do smecka a dennika N )))
Belgicky premier : porazka Ruska je len mytus a iluzia .Zhabanie ruskych aktiv je zlodejstvo..https://www.youtube.com/watch?v=s-VsTvQ1RYU
sopliak zober kriedu )
co by robili bez ruskych aktiv kde by tie peniaze asi naskrabali trolovia dajte odpoved ? ))
to tvrdi belgicky premier ty saso )
mafia Leynovej uz bojkotuje ignoruje aj samotne Belgicko )
Netreba ziadne 3 krajiny staci ze Belgicko a jeho premier to ostro odsudili . To hovori za vsetko krajina kde sildli cela EU to je perla paradoxu )))
ruske aktiva minu rozflakaju a rus bude mat stale Donbas . Co ste vymysleli Vy geniovia ? ))
take drizdy si mozes kreslit na chodnik ))
jasne a cely svet ide dopredu )))))
ktory hlupak bude financovat PREHRU ????
Bandera nebol rus ale Hitlerov poskok comu ty nerozumies troll ? ))
to su Vase vyrazy ty troll s klobukom )
ti Vasi ruski fasisti su uz na smiech to uz ani materska nezerie )))
co ma Orban a Fico spolocne s mizeroiu v Gaze navstiv lekara
potom si zastrgame klucami )
tam akurat zmrzla nadej )
a co skody sposobene v Iraku Afghanistane Syrii v Gaze bude reparacia ? )))
Odporúčame