Navsteva v Skotsku nebola zrovna prijemna ..https://www.youtube.com/watch?v=2fIWz9QaAnI
ale prosim Vas nesirte tu bludy a hoaxy ved Vakcina je sloboda
novy system trzneho kapitalizmu ))))
Hlavne ze dovazame denne 1 000 kamionov potravin ))
presnejsie uzky kruh vladnucej elity nie celeho naroda aby sme zase neobvinili vsetkych ukrajincov.
omyl. svako... Svet je naivny on nevie akej krajijne posiela peniaze svet VERI ze poslane peniaze sa poctivo minu .Zhovadillost je v tom ze ta krajina to ZNEUZIVA !
mozno za nejakych 10 - 20 rokov ked vycistia korupciu radikalny fanaticky nacionalizmus a naucia sa zit s etnickymi mensinami
Po Epsteinovi mame inu ukrajinsku verziu Zelensky files )
ze si on a uzky kruh ludi nieco ukroja z kolaca to sa este da pochopoit je tam .. ludsky faktor. vacsina ludi by podlahla o to az tak nejde.Drzost cerersnicka je v tom ze on este stale chodi po svete po samitoch a pyta viac )))
Je tam vojna ludia a media sa zaoberaju halvne situaciou na fronte nikto nesleduje bankove prevody vlady a ministerstiev nemaju cas .Kazdy ma dost svojich problermov
Ale ved ho pochopte valia sa mu tam kazdy rok tazke miliardy .. charita,, z unie z ameriky Nestrcite so nieco do vrecka ? ))
Toto je ucebnicovy priklad ludskeho idiotizmu. Priroda jasne vysiela signal ze ludske oko nie je stvorene na dlhy pobyt vo vesmire . Oni ale neodstupuju prave naopak ignoruju to a idu riesit a dalej vymyslat spekulovat oko to opravit prisposobit gravitacii.Idu sa hrat na malych ,,bohov,, vymyslat nove inzinierstvo.Co urobite s kostami s chrbticou co vymyslite nejake vnutorne lesenie vraj kosti maknu vo vakuu. ))
Ked sa zomelie nejaky jadrovy konflikt ( nedajboze ) a USA budu urcite v nom tento ,,OBCHOD,, nas moze draho stat . Treba sa dlhsie zamysliet do coho ideme
Co je pre nas dolezitejsie co myslite ?..https://www.youtube.com/watch?v=KVsxGObqSik
Vasa KVALITA herectva nie je ovela vyssia ako normalneho cloveka na ulici jasne ze nebudeter suhlasit Rozdiel je v tom ze vy stojite na javisku a mate obleceny dobovy kostym a tym vzbudzujete vaznost.nejaku dolezitost.
v parlemnetre si tam niektori nadavaju urazaju sa a vecer ich niekedy vidite sediet splolu v restike v kaviarni. To je umenie )))
pride politik na tlacovku zahra Vam takeho herca ze Vase studium na VSMU si mozetre zaramovat na stenu WC ))
Herec Ondrik vzit sa do postavy ktoru hrate nie je ziadne umenie to predsa robi kazdy.Chcete na nekoho zaposobit emocionalne tak vytvorite herercky charakter tvar a slova to je vsade na kazdom rohu . V com ste vynimocny ze to robiter na javisku a vo filme ved to je vsade na uliciach v uradoch .
Odporúčame