Irakom preklep )
Irakom preklep )
Ten isty pribeh ako s Iranom .Bolo treba zosadit Saddama bol neposlusny robil kotrmelce v Kuwaite lenze to nebolo dost muselo sa nieco vymysliet nakrmit verejnost media urobit dovod tak sa hodili na pult chemicke zbrane hromadneho nicenia. Teraz je zase nepohodlny Chomejini a jeho vlada je rebel a ma vraj jadrove plany. Paradox ze obidvaja sa dostali k moci so suhlasom amikov. )
ale sa obcas hovori kto kto niekomu jamu kope..... atd. )
a ty maly slovak budes konecne stastny )))
Izrael chce vykopat pre niekoho hrob ale nema lopatu nema dobre naradie tak potrebuje SERVIS sluzbu ))
Vsimol to vsetci vieme ja tu pisem o inom o konci tejto frasky zaverenej sceny ak to vobec chapes
Tu ide len len o americke zakaldne Iran ma s Katarom dobre vztahy naopak Saudi maju s Katatarom problemy podla nich su rebeli ktori podporuju financuju aj Hamas
na tom nezalezi ide o to aby SPINAVU pracu urobili amici to bol ciel vtiahnut ich do vojny
ako sa hovori ...dvaja sa biju a treti zvitazi )
nadherne divadlo a Izrael sedi s pukancami a diva sa to nevymyslis )))
Clovek neveri vlastnym ociam usiam 18 balikov na Rusko ale k Izraelu ziadne trersty vraj len opatrny diplomaticky KONSTRUKTIVNY DIALOG )..https://www.youtube.com/watch?v=E9GbyAUhR8c
Ale prosim Vas Iran nie je zaockovany demokraciou Vy nie ste citlivo vnimavi ?
na ministerstve KULTURY nemozu utahovat opasky tam sa nosia sukne ))
utahovanie opaskov ..hmm ale akych bezpecnostnych na mercedese za 158 000 ? )))))
ty mozes davat akurat drobne bezdomovcovi na lavicke )))
Jedno turecke prislovie hovori : Ked sa saso nastahuje do palaca este sa nestava kralom. Palac sa stava cirkusom
Odporúčame