preco nezacnes masivnym utokom na Donbas v 2014 ty farizej ?????
preco nezacnes masivnym utokom na Donbas v 2014 ty farizej ?????
a co na to prezident USA ktory chce ukoncit ukrajinsky konflikt ???
a co mam dodat k masivnemu utoku Izraela ty hlupak ? )))
vYzera to ze nemas dokoncenu ani zakladnu )))
sledujte to TICHO v Bruseli v najblizsich dnoch ani Rutte z NATO nepipne )))
vieror ale zacal fukat ked trnavsky genius sa stal premierom. Mas zlu predpoved pocasia troll )))
mozes volit Igora vyhras vacsiu loteriu )))))
v Bruseli vsetko kosher ? haloo pani Kallasova ????
Izrael podnikol masivny utok hmmm a co na to hovori nasa liberalna obec herci ??
Stanko je podrazdeny aj na moje prispevky chudak zle znasa diskusiu )
keby vypadol prud na stadione niekde v Nemecku alebo Rakusku tak su ticho ani nepipnu ))
treba to urobit ako v LA deportacia ceskych sovinistov fanusikov
Fiala je normalny a kde v tvojej kuchyni ? ))) spytaj sa radovych cechov ake maju nazory ty vymlety saso
saso skus v Plzni a Budejoviciach zakricat ze Fiala je k... ty hrdina ))))
elektrika isla si do Kieva ))))
co ma Fico spolocne s vypadkom prudu Fico je nejaky elektrikar ? ))))
o zufale vykriky nejakych fanusikoiv by nezakopol ani bulvar 3 cenovej ale Pravda to MUSELA uverejnit ))))
tu nejde o ceskych fanusikov vsimnite si ze redakcia Pravdy ma POTREBU - nutkanie citovat ich nadavky o Ficovi...akoze nepriamo nezavisle neutralne )))
Gretka je uz v Parizi..https://www.youtube.com/watch?v=Hk1WEhO07Bw
Kto ich nauci po slovensky ? Matovic Stanke alebo Vasaryova ? ))))
Odporúčame