keby to tvrdil sef NATO Rutte to este pochopim ale tato bezvyznamna kancelarska chudera a este varuje to si maju clenovia unie kupit plienky keby nedajboze prisli do Moskvy ?
keby to tvrdil sef NATO Rutte to este pochopim ale tato bezvyznamna kancelarska chudera a este varuje to si maju clenovia unie kupit plienky keby nedajboze prisli do Moskvy ?
takze ked nam budu vladnut progresivci zahranicne firmy sa k nam budu tlacit normalne navaly eldorado ?? ))))
Kallasova ti vysvetli principy demokracie ))))
co tu pleties Fica vyjadri sa radsej k fanatickej estonskej rusofobke ty troll
vsak v nom sedi berie mesacne 20 tisic )))
My sme zabijali rusov ukrajincov bielorusov rumunov pri oslobodeni Bratislavy ?? ))))
takze ja som tajtrlik ? )) a ako potom nazves estoncov co dodnes kladu vence SS hrdlorezom ty fazrizej ?
Tiso nie je moj milovany jedine kto tu hystericky vyskakoval boli liberalne media ty hlupak
nechces zburat cely Slavin tam sa oslavuje 4 aprila kazdy rok aj Fico tam mal prejav.
asi bol v Estonsku )
tvoj otazka vobec nesuvisi s diktatom Kallasovej
estonka Kallasova rozdeluje nie Fico o com to tocis ??
ona uz prekrocila svoj vlastny tien )
ak na kazdeho platia ine pravidla iny meter k comu je dobra tato unia v Bruseli ?
v Estonsku su povoloene cintoriny SS hrdlorezov veretanov co masakrovali zidov a na Slovensku nie je povolena ani jedina ulica s menom Tisa ))))
pytam sa ako je mozne ze to co je POVOLENE v Estonsku je nemyslitelne na Slovensku a to sme v splocnej unii ke historicke metre tu platia vazeny Brusel s Ursulou a liberalmin ???????
ty vies o nejakych cintorinoch pomnikoch pre Hlinkovych gardistov kde ??
pani Kallasova pozametajte si najprv pred vlastnym prahom cintoriny a pomniky vasich SS veteranov NARWA potom sa mozete montovat do ruskych oslav
na tych nahrobnych kamenoch vidiet napis divizie NARVA estonskych nackov .https://www.nevingtonwarmuseum.com/freiwilli…
predstavte si ten skandal kedy sme tiez mali na Slovensku VEREJNY uctevany cintorin byvalych gardisrov ???
Odporúčame