tento Migal naplna symbol typickeho karierneho politika Ulica je tvrdsia takychto ludi nazyva potkanmi
tento Migal naplna symbol typickeho karierneho politika Ulica je tvrdsia takychto ludi nazyva potkanmi
Kde bol bratranec ked teta Nulandova rozdavala kekse v Kieve ked stryko Porosenko navstivil Donbas hmm ?..https://www.youtube.com/watch?v=L2XNN0Yt6D8
Uz to zacia na ulicach..https://www.youtube.com/watch?v=WnfGzSbXXyI&…
Ak Vas v divadle nedajboze zaujima len herecky vykon tak Vas vypiskaju ))
Casy sa menia ak Vas zaujima politika pojdete teraz do divadla )
co je to folowerov ty si sa kde narodil v akej dzamahirii ?
oprava 2 800 !
Tuto agresiu rozpinananie ale Gorbacov nepodpisal vazeny pan Rutte o tom to nebola vobec rec
2 000 hektarov URODNEJ pody ma zabrat tato zakladna
Jastrabi v NATO planuju vybudovat zatial najvacsiu zakladnu v Rumunsku a Gerogescu je neziaducim ,, klincom v topanke,, V priamom prenose vidite rozsirovanie aroganciu tohoto vojenskeho paktu i napriek nesuhlasu bez referenda rumunskej verejnosti. ..https://www.youtube.com/watch?v=KjodSVwiKm8
vsak ty zijes po vodou co ty chces vidiet ? )))))
nech vybuduju pre narod radsej zakladnu ZDRAVEHO ROZUMU ))
Rumusko je europa ???? ))))
a ti sasovia v Bruseli maju este chrbticu tliachat o demokracii a o ruskom fasizme )))))
Georgescu odmieta posielat zbrane na Ukrajinu a vybudovanie najvacsej zakladne NATO na rumunskom uzemi .a trafena hus v Bruseli okamzite zagagala to je viditelne ))
Vsade clovek pocuva o politike na pracovisku v divadle na zastavke uz aj v kostoloch .Este na cintorine zacnite prednasat o pomoci Ukrajine ))))
aku politicku kulturu ty saso ? ))
Vazeni herci my nepottrebujeme Vaseosobne kydy to prtedsa vidime a pocuvame denne v TV ))
Divadlo nie je parlament ty saso ))))
Odporúčame