Preboha vyhlas tu neutralitu a netreba ziadnych 200 000 vojakov realita je ina ako tvoje vecne ja CHCEM !
Preboha vyhlas tu neutralitu a netreba ziadnych 200 000 vojakov realita je ina ako tvoje vecne ja CHCEM !
ta fotka na titulke mi pripomina debatu profesora a ziaka nemate ten pocit ? ))
Rozmazavat Ficove meno pred celym diplomatickym forom je max. nechutne prilis ,, osobne,,
menovat slovakov a Fica si mohol odpustit pred celosvetovym forom mohol to podat aj diplomatickejsie
Uhrik je ten najhorsi ale vykrikovat a prerusovat recnika je Ok )))
nie ta poslankyna ktora ho prerusovala hovorila po anglicky tak Uhrik logicky odpovedal tiez po anglicky naco by odpovedal po slovensky ?? ))
vrat sa na mravenisko )
tvoj prispevok nie je o nic lepsi )))
pan Uhrik najslusnejsie je ..keep quiet please aspon za mlakou tak hovoria
Milan nabuduce quiet please alebo leosie relax and calm down !
zase primitivne vulgarity na co ine sa zmozete Vy zufalci a co robi Vasa moderarorka Ostrihonova take prevratne ? ))))
Uhrik nabuduce sa usmej ked tam bud niekto vrieskat na teba odpovedz .. RELAX please ))
a skakanie do reci vykrikovanie prerusovanie recnika je povolene pan Odor to nie je hanba ???????
chlapce zil si medzi nimi ?. Spravne sa hovori be quiet
pan Odor viete ake slova pocut v nasom parlamente ked hovorite o hanbe ?????
Budte ticho je vulgarizmus ? preboha co by tam robili potom pri Matovicovych slovach ? )))
vrana k vrane..https://www.youtube.com/watch?v=NEacoDmGah8
Odporúčame