Zabudol si napisat kto koho napadol a uniesol 250 civilov do gazi. Skoro vsetkych zavrazdili samozrejme zeny brutalne znasilnili. Miliardy ktore hamas dostal obratil na zbrane,ktore mu dodavali egypsky kriminali,ktory su spojeny z vladou egypta.Samozrejme ze pohlavari hamasu su miliarderi a lud je strasne chudobny.Vymyvanie mozgov tam bolo na veli vysokej urovni uz od skolky,takze teraz je tam generacia ktora ma vygumovany mozog. Katar a Iran sa boja ze muslimske bratsvo v gaze spadne,tak robia salta aby tomu zabranili. Je smutne ze vy europania si nevidite na konec nosa. Co sa deje v Izraeli bude onedlho aj u vas.Co sa Turkom nepodarilo pred niekolko stovkami rokov podari sa islamskym fundamentalistom z arabskych statov ,ktorych europa zohrieva na hrudi.

