Pani zo Solivaru splnila všetky podmienky Matovičovej maškarády, akurát mala oneskorený TV signál, za čo nemôže. Preto by sa mala domáhať svojej výhry hoci aj súdnou cestou a ZPH by sa mal konečne zakopať pod zem.
Pani zo Solivaru splnila všetky podmienky Matovičovej maškarády, akurát mala oneskorený TV signál, za čo nemôže. Preto by sa mala domáhať svojej výhry hoci aj súdnou cestou a ZPH by sa mal konečne zakopať pod zem.
Za národný tím absolvoval 104 zápasov, strelil štyri góly... - rátali tam aj tie vlastné?
Vakcíny síce nie sú 100%-né, ale výrazne znižujú riziká v spojení s COVIDom a nič lepšie momentálne nemáme.
Dať si pichnúť jednu malú injekciu je pritom taká maličkosť. Ležať s obojstranným zápalom pľúc na ÁRO už taká sranda nie je. Vtedy mnohí antivaxeri a konšpirační bludári náhle zmäknú, chcú vrátiť čas a ľutujú, že sa nedali zaočkovať kým mohli...
Potom to vyzerá napríklad takto:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koron…
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koron…
Konšpirační bludári, čo sa tu teraz náramne bavíte, kým ste zdraví - mnohých z vás ten smiech ešte prejde. Už čoskoro.
A prečo vlastne ten Kotleba ešte nesedí??? Pokiaľ viem bol právoplatne odsúdený. V base Kotleba - dobrý Kotleba.
Študovať na Oxford sa len tak hocikto nedostane. Ale spomeňme si, kde študoval Matovič a ako robil diplomovku...
Skutočne má pravdu tá Vargová - totálny vnútorný rozvrat krajiny a čistá psychiatria - toto tu za 1,5 roka stihol spôsobiť Matovič a jeho sebranka, ktorú so sebou dotiahol do vedenia štátu. Je mi z neho naozaj nagrc.
Matovičova deforma nie je v "spiacom" režime kvôli Sulíkovi, ale preto, že autor dobre vie, že ňou zas nas.re 90% obyvateľstva ako je jeho zvykom. Takto len bráni celospoločenskej diskusii a hnevu. Neskôr s ňou vyjde a bude ju chcieť mať za 3 dni schválenú ako nedávno štvor-miliardovú sekeru čo zaťal do rozpočtu.
Nech už sa zbalí a vypadne na Mars!
Je priam neuveriteľné, že v 21. storočí existuje vzorka takýchto jedincov, ktorých zmýšľanie je na úrovni 15-17. storočia. Ignorujú vedecké poznatky, ignorujú vyjadrenia odborníkov, len vymýšľajú konšpiračné bludy, ktorým nielenže uveria, ale sa potom ešte nimi aj riadia.
Možno práve kvôli takýmto jedincom bude raz očkovanie povinné, aspoň pre niektoré profesie. Je isté, že minimálne niektoré EU-vlády sa s touto myšlienkou pohrávajú už teraz. Žiadny štát nebude dlhodobo tolerovať úpadok ekonomiky, lockdowny, či kolabujúce nemocnice len kvôli týmto pomätencom.
Poniektorí frajeri, čo tu teraz vypisujú konšpiračné bludy a náramne sa pritom bavia, ešte budú prosiť o vakcínu, keď budú ležať na COVID-oddelení s obojstranným zápalom pľúc. Ale bude pre nich neskoro. Takto sa to už deje vo veľkom v USA.
Nie nadarmo sa hovorí - keď je hlava sprostá, trpí celé telo. A pre nich to bude platiť na 100%.
Túto čvargu pozatvárať ako v Rusku spravili, nech neškodia Slovensku. Netreba sa s nimi veľmi babrať. Manipulátori faktov a konšpirační dementi = odpad spoločnosti.
Kto mal rozum už prvú dávku má..... Ale takých je v tejto diskusii málo
Ja by som nezaočkovaným, čo sa síce mohli dať zaočkovať, ale nespravili tak a napokon umrú na COVID (= na vlastnú hlúposť), udeľoval Darwinovu cenu. Významne sa zaslúžia o vylepšenie slovenského genofondu tým, že ten svoj z neho trvale odstránia. Za to im patrí vďaka.
Celkom praktické riešenie voči bezmozgovcom ponúkli aj Rusi: "V Rusku poslali za mreže ľudí, ktorí sa búrili proti koronavírusovým opatreniam. Za mrežami si odsúdení podľa paragrafu o masových nepokojoch majú odpykať päť rokov a viac."
Čo keby sme to aplikovali aj u nás? Kto je za?
Riešením by mohlo byť aj zavedenie vyšších zdravotných odvodov pre neočkovaných. Napr. u komerčných poisťovní je bežnou praxou, že zavádzajú rizikové prirážky pre rizikových klientov.
A tiež je absurdné, že (takmer) všetci vrcholoví politici vo svojom nekonečnom populizme, vrátane Pellegriniho, sa pchajú do zadku antivaxerom, miesto toho, aby "naháňali" politické body u ľudí, ktorí prejavili zodpovednosť nielen voči sebe, ale aj voči spoločnosti a nechali sa zaočkovať. Je to neskutočná hanba.
Zrejme ide o tú ženskú, čo vykrikovala Pellemu, že býva v Kočnerovom byte. Je tu demokracia, ale to neznamená, že konšpirátori môžu trepať dve na tri, takže za mňa OK. Nech teraz svoje tvrdenia dokáže.
Takisto, keď niekto verejne tvrdí a ovplyvňuje tým davy, že v dôsledku vakcinácie tu umrelo množstvo ľudí - nech to dokáže, alebo nech sklapne - inak to vyzerá ako šírenie poplašnej správy. Aj na takýchto by si bolo treba trochu posvietiť.
Je principiálne úplný nonsens, keď banda pozostávajúca z členov podsvetia, mafiánov a vekslákov sa usiluje odvolať ministra vnútra len preto, aby pomohli svojmu korupčnému kumpánovi z kolúznej väzby.
Mať možnosť sa zaočkovať - nedať sa zaočkovať - a potom prípadne umrieť na COVID - to už je hodné Darwinovej ceny. A zdá sa, že takýchto "darwinistov" tu budeme mať v jeseni neúrekom :)))
Nuž, ale keď ľudská hlúposť je skutočne bezmedzná...
Nech si vys.re oko celá sme mafiánska rodina. Mnohí z nich by nemali sedieť v parlamente, ale vedľa korupčného kumpána Pčolinského v kolúznej väzbe.
Môj bývalý šéf s obľubou hovorieval, že keď je hlava sprostá, trpí celé telo. A v tomto prípade to bude platiť doslova, už čoskoro. Na jeseň bude množstvo ľudí trpieť v nemocniciach a ľutovať, že sa nedali zaočkovať kým bol čas, predtým než mnohí z nich odídu na druhý svet po obojstrannom zápale pľúc...
Celá rodina sme sa dali zaočkovať a nemali sme najmenšie problémy, ak nerátam bolesť v mieste vpichu, čo trvalo cca deň. A poznám mnoho ďalších ľudí, čo sú zaočkovaní a nikto z nich neumrel, ba ani len neskončil v nemocnici. Zato poznám niekoľko ľudí zo svojho okolia, aj medzi spolupracovníkmi, ktorí skončili v nemocnici na COVID, z toho 3 zomreli, čo som ich osobne poznal.
Áno aj vakcína predstavuje určité zdravotné riziko, ale riziko COVIDu je najmenej 1000-násobne väčšie.
Odporúčame