Chcel som si kúpiť Fiat znovu malý do mesta ,nakoľko Punto verne slúži cez 20 rokov v našej rodine. V ponuke iba trojvalec a ešte hybrid . Odišiel som sklamaný . Potom som chcel VW T cross ,znovu som ušiel z predajne ,nakoľko iba trojvalec z litrovým obsahom . Kúpil som nakoniec Toyotu Yaris i keď z trojvalec ale z obsahom 1500 . Teraz čítam článok ostrý abarth .Určite OK no elektrický ? Uplná hlúposť.

