Takže v Globsecu sú zdesený že Slováci stále používajú kritické zmýšlanie a celkovo rozum ako nástroj zmýšlania a výplach mozgov tu nefunguje . To je panika čo ? Toľké financie z oplechovanej ambasády a výsledok žiaden. Toho chudáka postihnutého Poliačika asi teraz z Globsecu vyšmaria ako psa na ulicu . No súdružka úderníčka Remišová sa už môže tešíť na nový teplý flek. Určite po nej siahnu.


