On nemá mamu ,jeho našli v teplárni ,mal trinásť a tešil sa priatelom.
On nemá mamu ,jeho našli v teplárni ,mal trinásť a tešil sa priatelom.
Bude humanitárne bombardovanie Banderistanu ? Kto seje vietor ten žne búrku ?
Súdiť by mali tvojho otca že ťa nevystrekol do trávy, a vychoval tupelo.
Vasil ,to je realita . Malinová má pravdu.
Certifikáciu ti dali správne za demenciu.
Začali to fašisti z Banderistanu ,terorizovať a vraždiť Rusko hovoriace obyvateľstvo Ukrajiny.
Fašistická chunta sa nezaprie ,bojovať nevedia ,tak vraždia aspoň civilistov.
Odpoveďou bude možno humanitárne bombardovanie Kyjeva.
Dávno ,iba tebe to ešte neprišlo....LOL
Truľo ,vyžierala nás tu v 68 roku armáda ukrajincov.
O situaci v Československu v dubnu 1968 jednalo politbyro KS SSSR ve
složení:
7 Ukrajinců (včetně L. I. Brežněva),
1 Bělorus, 1 Litevec, 1 Kyrgyz, 1 Kazach a 1 Rus.
Když po vášnivé diskuzi došlo k hlasování o intervenci do ČSSR, tak intervence zvítězila v poměru 10:2 (Litevec se zdržel a Rus byl proti)!
Do Československa byly dne 21. srpna poslány dvě sovětské armády, a to:
První ukrajinský sbor složený výhradně z Ukrajinců a 1. záložní
Novinári klamú a Fico vypovedá pravdu ....
Apropo to naozaj si maistream myslí že sú mienkotvorný ,a stokrát použitý kajúcnik vypovie pravdu ?
Znie to ako silvestrovský program, ale scenár píše sfetovaný šialenec z krvou svojho národa na rukách.
Súhlasím ,ešte ostali v skladoch cínové rakvy ...budú pre fašistickú chuntu potrebné.
Čím viacej Banderistan dostáva na búdku tým viacej zavíjajú jeho onuce.
NATO je celosvetová teroristická organizácia ktorá okupuje vazalské štáty .
Aj Adolf Hitler stále omielal o zázračných zbraniach a novej ofenzíve.....fašisti to majú v génoch.
Kyjev naznačil štart protiofenzívy.....už majú iba pampersky a to aj v nich už je naložené.
A to pritom bojujú iba žoldniery wagnerovci a zastaralá technika zo 65 roku ,z dronmi z bazoša čo majú motory z krovinorezov a porážajú na hlavu ukrofašistov z najmodernejšou NATO výzbrojou.
Aby to bolo demokratické hokejový zápas na jednej strane z Jou Bidetom a na druhej z Volodom Putinom.
Odporúčame