Kdeže všetko to budú určite spolužiaci Šimečku z osobitnej školy alebo nejaký Olanoretardi.
Kdeže všetko to budú určite spolužiaci Šimečku z osobitnej školy alebo nejaký Olanoretardi.
Ano máme zodpovedného premiera ,a teraz si predstav na jeho mieste progresívneho šimpanza a jeho mamičku v roli ministra financií.
No to si mu teraz dal ,neborák musí teraz pelášiť na ústredňu....LOL
Čudujem sa Bandernáckom a prisprostastým Banderfilckám tu na fore že im nevadí že použvajú elektrinu z Ruského uránu ? Dokážu si to v tej hrkajúcej hlavičke uvedomiť ?
Prečo si sa tak dôkladne opísal ,Banderfilcka ? LOL.
všetci sú nenormálni a iby ty si lietadlo.....či iba klamár ?
Je smutné že fašistický feťácky hmyz zastavuje tovar štátom EU.
Ukrajina je samozrejme náš obchodný partner ,zabezpečuje podla dohody prepravu Slovenskej ropy,.
Je dobré mať naozaj kvalitných a zodpovedných ministrov ktorý promptne a zodpovedne riešia problémi slovenska.
A teraz si predstavte na ich mieste opozičné exkrementy ako Šimečka, Hlina či Grohling,Remišová či jej mentálny klon Stohlová. Nezverili by ste im ani úlohu biletárov v dedinskom divadle.
Je smutné že fašouni z banderistanu znovu kradnú ropu ktorú zakúpili štáty EU.
Hrať za seba a svoj národ nie je podriadenosť Moskve.
Zora Jaurová však kradla spoločne z Martou ,a tá je predsa podpredsedníčka Progresívnych náckov ktorý vytiahli Benešove dekréty aby zlanárili maďarsky hovoriaceho občana a šialene prestrelili. Nehovoriac o 72 pohlaviach.
A preto členovia strany SMER nemajú jediný škandál ,zatiaľ čo Šimečkovie mamka kradla odušu.
A preto nemá táto vláda jediný škandál. Slovensko im tlieska.
Potvrdzujú ich statočný vyšetrovatelia ktorý sa neboja Čurilovskej mafie.
Presne si Lipšica pomenoval....
Mamička Šimečková kradla a prisahala . Ideálna progresívna zlodejka.
Aj vraha vo výkone trestu museli dosadiť do kresla špec. prokurátora aby po mafii dobre zametal.
Chudák Karas dobre vie že podporoval mafiu ako minister....ale terazky som ministrom.
Je dobré že ani jeden smerák nepodlahol korupcii.Zatiaľ čo Šimečkovie mamka hladná , chúďa musela fakturovať 3x aby uživila Šimečkovských parazitov. A klamať,a klamať a klamať...
Odporúčame