Máli sme tandem Trnavského psychopata a Kočnerovej onuce v kombinácii Igorovou nafukovacou Ančou -Edkom a Sorošovskou neviestkou z kozieho paláca ktorá najradšej čaká kto jej pochváli jej pekné šatôčky.......ťukáte si po hlave ?
Táto chamraď sa však dostala cestou retardácie slaboduchého voliča. Zvolili si ju mentálne zaostalejší voliči na Slovensku ,bohužial z možnostou slobodne voliť. Myslíte si že niekomu z nich sa v konečnom dôsledku zapnú myšlienkové pochody a dokážu sa pozrieť reálne do zrkadla ,a priznať si že to boli oni čo zničili Slovensko ,svojou voľbou dosadením vlády psychopata ?


