Zalez!
Adolf si ty, Dolfi.
Brusel treba vyhádzať!
Poslať to zhnité, čo v ňom sedí a ho_no robí na smetisko dejín!
Z Bruselu vanie celý smrad.
Fúúúj-Fúúúj-Fúúúj Európa...!
To je tá vaša demokracia a sloboda?
To musel prísť tento Američan aby vám vy dezoláti povedal, že ste pakovia?
Dostal by si progresívny kameň do hlavy.
Tam sa maká, tu sa fláka! Všakže?
No veru. A podaktorí nevedia ani po slovensky.
Kto vie, kde tá bola. Asi v parku na lavičke.
Povedal mu, ja som ten od Čaputovej a od Kolára. To pápežovi stačilo. Skolaboval.
Diabol sa len prevtelil. a vyzerá ako mirius.
Každý z nás je ináč sprostý, že? Ale nie každý sa takto prejaví.
Ako aj Ukrajinci. A nenávidia sa všetci navzájom. Zárodok konfliktov?
A čo Saša Vondra?
Snívajte s nami...
Zrejme si za "komančov" nežil. Ale nevadí.
Neviem, či si slepý alebo hluchý alebo niečo iné. Len toto ti poviem:
Československo 1938 neuskutočnilo predtým a ani potom žiaden násilný vládny prevrat/puč.
Československo 1938 nemalo majdan, nevláčilo na svoje územie cudzie zbrane... atď.
Ukrajina 2022 mala Minské dohody - nedodržala!
Ukrajina 2021 Odesa, krvavý puč, výpady na Donbas.
Pochopil?
Naštuduj si.
+++ presne.
Vtedy sa Makronko odpísal.
Odporúčame