Vláda (akákoľvek na svete) je na to aby vládla.
A nie na to aby sa nechala vydierať nejakými nedoštudovanými somármi.
(M. Tatcherová)
Vláda (akákoľvek na svete) je na to aby vládla.
A nie na to aby sa nechala vydierať nejakými nedoštudovanými somármi.
(M. Tatcherová)
A tak sa aj stalo...
Riaditeľ úseku Emisií a kvality ovzdušia SHMÚ.
Také niečo existuje?
A potom, že veľké dane!
Čo tam po bodoch. Ale má mladú priateľku. Aj tú mu tam vybrali. (asi z protekcie, lebo je škaredá ako noc)
Mladý novinár...
Paraziti na národe!
Sergej Lavrov vo štvrtok vyjadril nádej, že Západ berie "vážne" nedávny prípad, keď Rusko na Ukrajine použilo nadzvukovú raketu Orešnik. Pripomenul tiež, že Rusko je pripravené použiť na svoju obranu "akékoľvek prostriedky".
Zdá sa, že Lavrov preceňuje Západ.
Konečne viem, prečo sa zvyšujú dane. To som rád, že mi to docvaklo.
Nosí pekné okuliare. Ale ináč je to hňup.
Som rád.že si ukončil ZŠ v 18-tich. Je to úspech!
Prečo to označenie - "SENIOR?" Nikdy ste tu nenapísali, keď mal nehodu 20-30 ročný - že mladík...!
Bol a je to VODIČ... Dobre?
Banda novinárska!
Ty sa nauč po slovensky a potom niečo niekde píš! Si MGR - ako aj tvoj vzor Matovič.
Prečo majú blázni v novinách svoje miesto? On za to nemôže, že je narušený. Normálna liečba a ie noviny. To mu len priťaží.
Ako to povedal ten Rutte?
...vyrábajú málo, draho a pomaly...
Odporúčame