Áno, ľudia sa chcú a aj potrebujú vyspať. (teda podaktorí) Ešte zákaz hulákania a hlasnej hudby v krčmách pod oknami po 22. hodine a budem vás voliť. A nielen ja. (Zver patrí do hôr a nie medzi ľudí)
Áno, ľudia sa chcú a aj potrebujú vyspať. (teda podaktorí) Ešte zákaz hulákania a hlasnej hudby v krčmách pod oknami po 22. hodine a budem vás voliť. A nielen ja. (Zver patrí do hôr a nie medzi ľudí)
Zaspievajme si: Hej baba ryba...
Zaspievajme si: Hej baba ryba...
Zaspievajme si: Hej baba ryba...
Asi tam bola aj tvoja manželka, však?
A čože? Aj on má záujem?
Super! Múdre slová, skvelého človeka. Takí sa už nerodia. Držím palce.
Něco se děje...
Na poradí nezáleží. V každom prípade sa z neho stane Jožo Mrkva.
Slovenskí novinári a pravopis a skloňovanie? To nejde spolu. A vôbec sa za to nehanbia. Neviem, aká fakulta, ale pýtam sa ako mohli zmaturovať?
Možno máš pravdu. Ale ešte mi povedz, aký je rozdiel medzi prof. Staněkom a magr. Matovičom. Staněk, ten sa aspoň schováva za FB, ale ten blázon hovorí o Počiatkovej vile v Nice v TV!!! A oépakovane a dnes si vymýšľa nové a nové bláboly. Tak kto a ako koho oblbuje? Zakázať a zavrieť oboch a hlavne štátne média a nedovzdelaných novinárov.! Babky a prostoduchí naletia, nikto normálny nie. 7% v prieskumoch! Staněk aspoň nekandiduje a nechce byť predsedom vlády!
Máš pravdu. Ale ešte mi povedz, aký je rozdiel medzi prof. Staněkom a magr. Matovičom. Staněk, ten sa aspoň schováva za FB, ale ten blázon hovorí o Počiatkovej vile v Nice v TV!!! A oépakovane a dnes si vymýšľa nové a nové bláboly. Tak kto a ako koho oblbuje? Zakázať a zavrieť oboch a hlavne štátne média a nedovzdelaných novinárov.! Babky a prostoduchí naletia, nikto normálny nie. 7% v prieskumoch! Staněk aspoň nekandiduje a nechce byť predsedom vlády!
Myslel si Polák, všakže?
Najväčší Mafián súčasnosti v tričku proti mafii... Ha-Ha... Svet sa na kravskú iť obracia. (a novinári sa boja.)
Bagetka, zdá sa, je vysadený na všetkých a na všetko. Len Ja - Len On.. Ha-Ha.. Bolo by lepšie a aj by tie jeho pseudonázory lepšie vyznievali, keby sa doučil slovenčinu. Proste zatrpknutý starý človek. Olajňák.
Kto nefotí, ten akoby nežil...
"A" je správne...
Jéééj... Valdis - hlavný olajňák + priateľ.
Odporúčame